"The Walking Dead" pełnomatrożowym filmem? Twórca kultowej serii: To się wydarzy

Andrew Lincoln - Rick z kultowego "The Walking Dead". Producent wykonawczy uważa, że powstanie filmowa wersja serialu.
Andrew Lincoln - Rick z kultowego "The Walking Dead". Producent wykonawczy uważa, że powstanie filmowa wersja serialu. Fot. mat. promocyjne / facebook.com/TheWalkingDeadAMC
Producent wykonawczy serialu, który bije rekordy oglądalności, jest przekonany, że któregoś dnia obejrzymy jego fabularną wersję. Ile zajmie przeniesienie "The Walking Dead" na wielki ekran? Miesiące, a może lata, ale prędzej czy później, ten plan się ziści.

– Pytania o film pojawiają się co jakiś czas – powiedział Scott Gimple w wywiadzie dla ComicBook.com. – Nie mam wątpliwości, że w taki czy w inny sposób któregoś dnia to się wydarzy. I że będzie fajnie – dodał tajemniczo. A kogo widziałby na planie obrazu? – Williama Shatnera jako Ricka, Edward James Olmos to idealny Daryl, a Matthew Fox byłby Gubernatorem – zażartował Gimple.Żarty żartami - informacja, że apokalipsa zombie może opanować kina, jest nie lada gratką dla fanów na całym świecie. A są ich miliony - i to mimo upływającego antenowego czasu. Serial nadawany od 2010 roku wciąż elektryzuje. Twórcy sięgają po coraz to zaskakujące i brutalniejsze rozwiązania. Lada moment rozpoczną prace nad 8 już sezonem, do tego trwa emisja spin-offu "Fear The Walking Dead".

źródło: comicbook.com

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...