Świeża cera na wiosnę z bazami rozświetlającymi BIELENDA

Fot. materiały prasowe; naTemat
Na idealny makijaż składa się kilka czynników - dobry podkład, puder, ale również odpowiednia baza. Z tą myślą Bielenda stworzyła trzy wyjątkowe bazy pod makijaż, które odpowiadają na różne potrzeby skóry i pozwalają osiągnąć różne efekty – rozświetlenie, skorygowanie niedoskonałości lub lekko opaloną skórę.

Bazy pod makijaż Bielenda Make-up Academie to idealny sposób na uatrakcyjnienie wyglądu szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku cery. Oprócz wizualnej poprawy wyglądu skóry zapewniają jednocześnie podniesienie poziomu jej nawilżenia. Inteligentny dozownik zamienia perłowe kapsułki zawieszone w lekkim żelu w jedwabiste serum, które idealnie dopasowuje się do skóry.Produkty można stosować jako bazę pod makijaż (wówczas w przypadku cery normalnej nie ma potrzeby stosowania kremu nawilżającego pod podkład), ale także jako produkt do samodzielnego stosowania na dzień. Bazę można również połączyć z ulubionym podkładem i rozprowadzić równomiernie na twarzy opuszkami palców. Uzyska się dzięki temu efekt subtelnego połysku.

Bielenda Make-up Academie Pearl Base
Różowa baza pod makijaż, efekt poprawy kolorytu
Pojemność: 30g, cena: 18zł
Żelowo-perłowa różowa baza pod makijaż wizualnie poprawia wygląd i koloryt naskórka, delikatnie rozświetla i nadaje cerze promiennego, dziewczęcego blasku. Błyszczące pigmenty rozświetlające tworzą na skórze subtelną mgiełkę, która daje dyskretny i naturalny efekt zrelaksowanej i zadbanej skóry. Baza jest bardzo lekka, nie klei się i szybko się wchłania.

Bielenda Make-up Academie Lumiere Base
Perłowa baza pod makijaż, efekt rozświetlenia
Pojemność: 30g, cena: 18zł
Żelowo-perłowa rozświetlająca baza pod makijaż rozjaśnia naskórek, poprawia jego wygląd, delikatnie koryguje i nadaje cerze młodzieńczego blasku. Błyszczące pigmenty rozświetlające tworzą na skórze subtelną mgiełkę, która daje dyskretny i naturalny efekt wypoczętej, rozjaśnionej i rozświetlonej skóry. Baza jest bardzo lekka, nie klei się i szybko się wchłania.

Bielenda Make-up Academie Bronze Base
Brązująca baza pod makijaż, efekt słonecznego blasku
Pojemność: 30g, cena: 18zł
Żelowo-perłowa baza pod makijaż nadaje skórze słonecznego blasku. Złota perła wizualnie ożywia i rozświetla cerę, nadając jej słonecznej poświaty i ciepłego odcienia. Błyszczące pigmenty rozświetlające tworzą na skórze subtelną mgiełkę, która daje dyskretny i naturalny efekt wypoczętej i rozświetlonej skóry. Baza jest bardzo lekka, nie klei się i szybko się wchłania.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...