Największa kolacja w Warszawie odbyła się pod gołym niebem. Przyszło na nią ponad 450 warszawiaków

Na ten jeden wieczór Plac Defilad zamienił się w najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Wszędzie stały ustawione czteroosobowe stoliki, a pośrodku długa ława, przy której zasiadło około osiemdziesięciu osób. Strefę i stoły ozdabiały trawy, zioła i paproc fot. materiały prasowe
Do elegancko zastawionych stołów przykrytych obrusami, przystrojonych świecami i kwiatami, w letni czerwcowy wieczór zasiadło 450 osób. To był prawdziwy Sen Nocy Letniej.

Na to letnie wydarzenie zaprosiła warszawiaków marka Nespresso. Mógł na nie przyjść każdy, kto miał szczęście i zdążył kupić bilet. A te, były w bardzo przystępnej cenie (100 zł), zważywszy że kolacja składała się z kilku dań, do której menu przygotowane zostało przez Joannę Gawrońską, szefową kuchni w barzeStudio. Na ten jeden wieczór Plac Defilad zamienił się w najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Wszędzie stały ustawione czteroosobowe stoliki, a pośrodku długa ława, przy której zasiadło około osiemdziesięciu osób. Strefę i stoły ozdabiały trawy, zioła i paprocie. Świece zbudowały zaś genialny nastrój.
Oprócz doskonałego jedzenia, goście mieli także możliwość spróbowania kawy podanej do stolika jak również również wielu innych kaw w barze Nespresso, umiejscowionym w strefie chill out. Kawą podaną podczas kolacji przez Nespresso do stolików była Dulsão do Brasil, mieszanka stworzona z ziaren pochodzących z farm wyłącznie z jednego kraju – Brazylii, będąca 100% Arabiką.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca