Znamy miejsce, gdzie możesz trenować z najlepszymi, całkowicie za darmo!

Każdego dnia odwiedzający Reebok FIT SHOP mogą wziąć udział w treningach z różnych dziedzin sportowych przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos - Fire Workout, Karolinę Erdmann - Yoga Beat czy Bartka Lipkę - CrossFit oraz partner fot. materiały prasowe
Reebok FIT SHOP to 600 m2 przestrzeni otwartej dla wszystkich spragnionych aktywności fizycznej - zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Open gym obowiązuje przez cały czas, gdy nie ma zaplanowanych treningów.

Codziennie na miejscu do dyspozycji gości jest sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy oraz trener personalny, który pomoże w dopasowaniu od-powiedniego treningu. A w chwilach wytchnienia można wypić kawę serwowaną przez kawiarnię Etno Cafe. Każdego dnia odwiedzający Reebok FIT SHOP mogą wziąć udział w treningach z różnych dziedzin sportowych przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos - Fire Workout, Karolinę Erdmann - Yoga Beat czy Bartka Lipkę - CrossFit oraz partnerów Reebok: Les Mills - BODYPUMP®, Academia Gorila - Muay Thai i boks, Spartan Race - trening przygotowujący do biegów z przeszkodami oraz BlackRoll - Mobility.
Działa również grupa biegowa Reebok RUN CREW pod czujnym okiem Andrzeja Bogdała, która trenuje w okolicznym parku metodą Aerobic Capacity, czyli trenowanie poprzez bieganie. Przygotowano także treningi dla rodziców z dziećmi, kobiece poniedziałki, czyli wyjątkowe, relaksujące wieczory dla pań, podczas których można wykonać profesjonalny manicure i masaż dłoni z Sally Hansen, posmakować i zaczerpnąć wiedzy na temat miksologii fit soków z Eko Sok Bar, zasięgnąć porady stylisty czy wyrazić siebie i swój indywidualny styl w zajęciach kreatywnych. A co weekend przewidziano specjalne, duże wydarzen-ia sportowe. Na miejscu, podczas treningów, będzie można przetestować buty Reebok z najnowszej kolekcji przed ich rynkowym debiutem.
Reebok FIT SHOP mieści się przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie. Sklep działać będzie od 1 lipca do 3 września, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00.
Więcej informacji na www.reebokfitshop.pl oraz na fanpage’u na Facebook - ReebokFitShop.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...