Dzięki tej usłudze zrezygnujesz z jedzenia pudełkowego!

Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Fot. Maciej Stanik
Nowe trendy, mody, coraz bardziej zaawansowane aplikacje, odpowiadające na potrzeby , o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia – rynek kulinarny aż kipi od tego typu nowinek. Lubimy o nich czytać, sięgać po inspiracje, jednak często na tym się kończy.

Okazuje się bowiem, że aby przygotować wybrany posiłek konieczne jest wybranie się na długotrwałe i żmudne zakupy – dojazd do sklepu, poszukiwanie produktów i kupowanie ich w porcjach narzucony przez producenta, a na koniec astronomiczny rachunek do zapłacenia w kasie. Masz szczęście jeśli na koniec przepis okażę się dobry, a Ty wniesiesz toast za udaną kolację. Co jednak jeśli nie mamy dwóch i pół godziny (bo tyle trwa średnio opisany wyżej proces!), a chcemy i lubimy dobrze gotować? Receptą są recipe boxy od CookUp Box.

Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Usługa bije rekordy popularności na świecie, a teraz za sprawą CookUp ma szansę zyskać grono fanów także nad Wisłą. Wszystko dlatego, że za pomysłem CookUp Box stoją racjonalne korzyści.

Klub rozmaitości
Kuchnia tajska, koreańska, amerykańska, a może potrawy wege – każdy CookUp Box zawiera unikalne oraz sprawdzone przepisy i składniki w porcjach dla dwóch lub czterech osób. W każdym tygodniu na stronie www.cookupbox.pl pojawia się menu z 3 przepisami na dany tydzień. Ich autorzy – profesjonalni szefowie kuchni dbają, aby przepisy były ciekawe, możliwy do przygotowania w warunkach domowych, a czas od otwarcia pudełka do podania dania nie przekraczał 40 minut.


Raz w tygodniu (w wybrany dzień) kierowca dostarcza przesyłkę, w której znajduje się wszystko czego potrzebujesz do ugotowania trzech wyjątkowych kolacji. Co tydzień są nowe dania. Za ich opracowanie odpowiadają doświadczeni szefowie kuchni i kucharze na co dzień prowadzący warsztaty w największej sieci szkół kulinarnych w Polsce - CookUp. To wiele znanych i cenionych nazwisk, wśród których są m.in. Sebastian Olma, Tomek Królikowski, Michał Lachur, Piotr Bruś-Klepacki, Isabel Balderas, Yeunsu Lee, Paweł Kibart, czy Łukasz Konik. Oprócz informacji jak każde danie przygotować, w przepisach znajdują się też komentarze dietetyczne Anny Jelonek.

Podstawą dobrej kolacji są znakomite składniki
Czas na zrealizowanie zakupów u zaufanych i dobrych dostawców w Warszawie, to nie lada wyzwanie. W ramach usługi CookUp Box kierowca dostarczy najwyższej jakości składniki wprost do Twojej kuchni. Na liście warszawskich dostawców znaleźć można: Crazy Butcher, Buczer, Dziki Trop, Valdi Drób, Gospodarstwo Majlertów, Asia Foods, Samirę i innych. Składniki wrażliwe na temperaturę pakowane są próżniowo i dostarczane wraz z wkładem chłodzącym. Składników jest tyle ile potrzeba do przygotowania dań, dzięki czemu nie marnuje się jedzenia.

Zamówienia można składać na stronie www.cookupbox.pl.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca