Nowe, genialne buty do biegania! Długi dystans pokonasz lekko jak nigdy dotąd

Reebok FLOATRIDE to prawdziwa rewolucja w kategorii butów biegowych na długie dystanse. Przekonali się o tym uczestnicy treningu premierowego, który odbył się w piątek 4 sierpnia w Warszawie.

Zielone otoczenie restauracji Miejsce posłużyło uczestnikom spotkania jako przestrzeń treningowa i trasa biegowa, na której, pod okiem ambasadorów marki Reebok, mogli sprawdzić możliwości butów Reebok FLOATRIDE. Na tych, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w treningu biegowym, czekała wyjątkowa atrakcja - wejście na wodę, a co za tym idzie, dosłowne doświadczenie benefitów butów Reebok FLOATRIDE - odpłynięcie w biegu.
Reebok FLOATRIDE to innowacyjne buty do biegania, które oferują optymalne połączenie amortyzacji i sprężystości oraz zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju nawierzchni. Asfalt, żwir czy chodnik - Reebok FLOATRIDE sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie. Bezszwowa, niska cholewka ULTRA KNIT z wbudowanymi strefami gwarantuje pełne wparcie, przewiewność, idealne dopasowanie i elastyczność podczas biegu, a przy tym świetnie się prezentuje. Podeszwa, wykonana z zaawansowanej pianki FLOATRIDE o jednolitej komórkowej strukturze, pochłania wstrząsy i daje poczucie lekkości każdego kroku. Okalające podeszwę wzmocnienie z pianki EVA dba o stabilizację stopy w każdej fazie kroku, a bardzo cienka guma na podeszwie zewnętrznej zwiększa jej przyczepność.Reebok FLOATRIDE zostały stworzone przede wszystkim z myślą o biegach długodystansowych, ale sprawdzą się również podczas treningów szybkościowych i uniwersalnych. Buty otrzymały nagrodę najlepszego debiutu 2017 w kategorii obuwia do biegania, przyznawaną przez prestiżowy magazyn RUNNER’S WORLD.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...