Już nie tylko podkład, ale cała gama kosmetyków True Match

Fot. materiały prasowe
Gama kosmetyków True Match od L’Oréal Paris jest jak prawdziwy przyjaciel - idealnie dopasowana, godna zaufania i znająca potrzeby skóry, pisze producent. Gdyby nie fakt, że marka cieszy się świetną opinią wśród swoich użytkowniczek, napisałybyśmy, że to marketingowy chwyt.

Ogromną zaletą całej serii jest przede wszystkim świetne kolorystyczne dobranie odcieni. Dlatego zapewne jednym z ulubionych produktów jest podkład True Match, który świetnie adaptuje się do odcienia skóry, nie tworząc przy tym efektu maski. Gama 9 specjalnych odcieni pozwoli szybko znaleźć swój idealny kolor. Dzięki wyjątkowej numeracji w łatwy sposób można odnaleźć odcień pasujący do temperatury cery: dla ciepłej karnacji produkty oznaczone są literką W, dla chłodnej C, a dla osób z neutralnym odcieniem N.

Formuła z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Formuła True Match to także hybrydowe pigmenty, dzięki którym podkład osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry. Kremowa formuła zaś zawiera kombinację gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku.

Poza świetnym podkładem, w gamie True Match można znaleźć wszystkie kosmetyki niezbędne do wykonania perfekcyjnego make-up’u: puder w kompakcie, puder w kamieniu oraz korektory. Wszystkie produkty zostały stworzone tak, by idealnie dopasować się do koloru cery jego użytkowniczki i jednocześnie do pozostałych produktów z gamy. Czyli do raz dobrze dobranego podkładu, bez problemu można odnaleźć pasujące odcienie pozostałych kosmetyków True Match.


Ceny produktów:
- Podkład / dostępne kolory: 1.N; 2.N; 3.C; 3.W; 4.W; 4.N; 5.W; 5.N; 6.N / cena: 69,99 zł
- Puder w kompakcie / dostępne kolory: 2.R; 2.N; 3.D; 4.N / cena: 69,99 zł
- Puder w kamieniu / dostępne kolory: W1; C1; C2; C3; W3; W5; N4 / cena: 63,99 zł
- Puder mineralny / dostępne kolory: C1; FINISH; N3; N6; W1; W4 / cena: 63,99 zł
- Korektor multifunkcyjny / dostępne kolory: 1-2D/1-2W; 1-2R/1-2C; 3-5N; 3-5R/3-5C / cena: 49,99 zł
Trwa ładowanie komentarzy...