Jeden kolor to za mało? Lakiery z kolekcji Dawida Wolińskiego zmieniają barwę pod wpływem temperatury!

Termiczne lakiery hybrydowe z kolekcji stworzonej przez Dawida Wolińskiego zmieniają odcień w zależności od temperatury
Termiczne lakiery hybrydowe z kolekcji stworzonej przez Dawida Wolińskiego zmieniają odcień w zależności od temperatury Fot. Instagram / Red Lipstick Monster
Po Joannie Krupie kolejna gwiazda zdecydowała się na współpracę z polską marką lakierów do paznokci. NeoNail Thermo Color by Dawid Woliński stworzona przez popularnego projektanta kolekcja, która zaskakuje nie tylko kolorami, ale również ich zmiennością. O co chodzi?

Ta kolekcja spodoba się zwłaszcza dziewczynom, które mają problem ze zdecydowaniem, na jaki kolor paznokci mają akurat ochotę. Teraz korzystając z jednej buteleczki lakieru będą mogły otrzymać 2 odcienie jednocześnie. Termiczne lakiery hybrydowe zmieniają się w zależności od temperatury. Kiedy jest ciepło mają jasne, pastelowe barwy, ale kiedy dłonie zmarzną a temperatura spadnie zyskują ciemniejszy i głębszy odcień. W kolekcji Wolińskiego znajdziemy lakiery w odcieniach różu, fioletu i mięty, które świetnie sprawdzą się przy wiosennych stylizacjach.
Kobieta zmienną jest, dlatego pomysł na zmieniające barwę kosmetyki wydaje się trafiony w stu procentach. Termiczne lakiery do paznokci pozwalają również na uzyskanie subtelnego i modnego od kilku sezonów efektu ombre. Dzięki ciepłu ciała część paznokcia połączona ze skórą będzie jasna, wystająca poza opuszek- ciemniejsza. Ombre, które bez problemu wykonamy bez pomocy manicurzystki? Brzmi dobrze! Lakiery z kolekcji Dawida Wolińskiego zostały już zauważone przez takie influencerki jak Areta Szpura czy Redlipstick Monster, co oznacza, że mogą stać się prawdziwym hitem nadchodzących miesięcy.
Trwa ładowanie komentarzy...