"Pitbull" znowu w kinach. Ruszają prace nad sequelem – tym razem będzie o niebezpiecznych kobietach

"Pitbull. Nowe porządki" będzie miał kontynuację. Patryk Vega drugą część poświęci niebezpiecznym kobietom.
"Pitbull. Nowe porządki" będzie miał kontynuację. Patryk Vega drugą część poświęci niebezpiecznym kobietom. Fot. mat. promocyjne
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" – tak brzmi tytuł kontynuacji "Nowych porządków". Ich komercyjny sukces popchnął Patryka Vegę do stworzenia jeszcze dwóch filmów. Część druga, jak wskazuje tytuł, pokaże świat przestępczy z innej strony. Premiera tej historii zapowiadana jest na listopad 2016 r.


Ponad 1,4 mln widzów – tyle obejrzało już "Nowe porządki", ilu obejrzy "Niebezpieczne kobiety"? Vega jest dobrej myśli, skoro decyduje się na trylogię. – Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było – mówił jakiś czas temu o przygotowywanym dziś sequelu. Odsunie silnych mężczyzn na bok, dając pole do popisu pozornie słabszej płci.
Vega odpowiada za obraz również jako scenarzysta. Inspiracją były wstrząsające rozmowy, które przeprowadzał z przestępcami i policjantami. Nam mówił, że jego bohaterki to mocne osobowości. I takich można spodziewać się w kolejnej odsłonie "Pitbulla". Jedną z nich jest Olka, partnerka "Majamiego" –głównego bohatera "Nowych porządków". Oboje zresztą powrócą, grani przez Maję Ostaszewską i Piotra Stramowskiego. U ich boku pojawi się Tomasz Oświeciński, o którym w naTemat pisał Krzysztof Majak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...