Co gdyby Nicolas Cage zagrał w „Grze o Tron”. Genialne przeróbki ze znanym aktorem

Nicolas Cage w "Grze o Tron"? Czemu nie!
Nicolas Cage w "Grze o Tron"? Czemu nie! Fot. za sobadsogood.com
Nicolas Cage, niegdyś jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood, jest dziś raczej obiektem żartów. Podbijał sieć jako bohater memów, a ci, którzy zastanawiali się czy sprawdziłby się w innej roli, dostali odpowiedź. Użytkownik Reddita zrobił z niego dobrze znanych Lannisterów, Starków czy Hodora, a nawet Brienne z Tarthu.


"Gra o Tron" bije rekordy popularności i nie ma chyba osoby, która o serialu nie słyszała. Pytanie za to, kto pamięta chlubne występy Nicolasa Cage'a. Dla tysięcy osób jest memem, a nie laureatem Oscara. I choć sam wybiera filmy klasy B, a Hollywood o nim zapomniało, teraz można wyobrazić go sobie w telewizyjnym hicie.
Użytkownik Reddit.com sprawił, że Cage jest Cersei Lannister, Nedem Starkiem, Jonem Snowem, Hodorem i Daenerys Targaryen. Twórcy kultowej serii nie widzą go pewnie na planie, ale co z tego? Fani wierzą, że byłby w stanie uratować Westeros. Jest przecież Nicolasem Cage'm. Specyficzny styl bycia ułatwiłyby mu tylko zadanie. No i ta mimika - wystarczy tylko spojrzeć.
źródło: sobadsogood.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...