W Stanach oszaleli na punkcie tej polskiej dziewczynki. Dopiero się urodziła i ma na nazwisko... Ziobro

Eve Ziobro jest pierwszą dziewczynką w rodzinie od ponad 150 lat. Jej tata ma polskie korzenie.
Eve Ziobro jest pierwszą dziewczynką w rodzinie od ponad 150 lat. Jej tata ma polskie korzenie. Fot. Screen z Facebook.com/Christine Charles Ziobro
Eve Ziobro przyszła na świat 10 września 2015 roku. Wcześniej w tej rodzinie na świat przychodzili sami chłopcy, co seniorzy rodu nazwali klątwą. Ostatnia dziewczynka to Katerina, urodzona w 1860 roku w Polsce. Była najmłodsza z pięciorga rodzeństwa, które opuściło ojczyznę i popłynęło do Ameryki.


156 lat, żadna z sióstr Ziobro nie miała okazji zakosztować rodzicielstwa, za to ich bracia – owszem. Każdy został ojcem chłopca, a ci gdy dorośli kontynuowali tradycję. Chris, kolejny syn, tłumaczył żonie, że raczej nie doczekają się córeczki.

Christine rzeczywiście urodziła dwóch męskich potomków i gdy znów zaszła w ciążę, spodziewała się następnego. O dziewczynce dowiedziała się podczas rutynowego badania. "Jak powiem o tym mężowi? – pomyślałam. Co z tym zrobimy?" – opowiadała magazynowi "People". Naprawdę radosną nowinę ogłosili podczas świąt wielkanocnych. Teść Christine zażartował: "Jak mogliście nam to zrobić?", a teściowa gratulowała mówiąc: "Złamałaś klątwę".

źródło: people.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki