Powstanie serial dla fanów autora "Gry o tron". "Dzikie karty" George'a R.R. Martina trafią na mały ekran

"Gra o tron" wkrótce się skończy, rozpocznie się za to nowy serial na podstawie powieści Martina - "Dzikie karty".
"Gra o tron" wkrótce się skończy, rozpocznie się za to nowy serial na podstawie powieści Martina - "Dzikie karty". Fot. mat. prom. HBO
"Gra o tron" w obecnym kształcie powoli dobiega końca. Pocieszeniem może być jednak pewna informacja. Otóż wkrótce rozpoczną się prace nad ekranizacją serii "Dzikie karty". A stoi za nią nie kto inny jak George R.R. Martin.


Pierwszy tom cyklu „Dzikie karty” trafił do księgarń w 1987 roku. Ten i kolejne to historia istot z nadprzyrodzonymi mocami rozgrywająca się po II Wojnie Światowej. Część z nich decyduje się wykorzystać dar, by ratować Ziemię po ataku obcego wirusa, część staje po stronie zła. Wszyscy dzielą się na Asy i Jokerów. Pierwsi zyskują psychiczno-fizyczne zdolności, drudzy przybierają różne formy deformacji ciała i umysłu. Ich losy tworzą różni autorzy.
Antologię książek poza Martinem redaguje Melinda M. Snodgrass i to ona będzie produkować serial na ich podstawie. Znany pisarz, ku uciesze fanów, całą uwagę poświęci ostatniej odsłonie "Gry o tron". Pierwszy sezon "Dzikich kart", jak przekonuje, powinien mieć swoją premierę najpóźniej za dwa lata.

źródło: comicbook.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu