Największa kolacja w Warszawie odbyła się pod gołym niebem. Przyszło na nią ponad 450 warszawiaków

Na ten jeden wieczór Plac Defilad zamienił się w najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Wszędzie stały ustawione czteroosobowe stoliki, a pośrodku długa ława, przy której zasiadło około osiemdziesięciu osób. Strefę i stoły ozdabiały trawy, zioła i paproc
Na ten jeden wieczór Plac Defilad zamienił się w najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Wszędzie stały ustawione czteroosobowe stoliki, a pośrodku długa ława, przy której zasiadło około osiemdziesięciu osób. Strefę i stoły ozdabiały trawy, zioła i paproc fot. materiały prasowe
Do elegancko zastawionych stołów przykrytych obrusami, przystrojonych świecami i kwiatami, w letni czerwcowy wieczór zasiadło 450 osób. To był prawdziwy Sen Nocy Letniej.


Na to letnie wydarzenie zaprosiła warszawiaków marka Nespresso. Mógł na nie przyjść każdy, kto miał szczęście i zdążył kupić bilet. A te, były w bardzo przystępnej cenie (100 zł), zważywszy że kolacja składała się z kilku dań, do której menu przygotowane zostało przez Joannę Gawrońską, szefową kuchni w barzeStudio. Na ten jeden wieczór Plac Defilad zamienił się w najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Wszędzie stały ustawione czteroosobowe stoliki, a pośrodku długa ława, przy której zasiadło około osiemdziesięciu osób. Strefę i stoły ozdabiały trawy, zioła i paprocie. Świece zbudowały zaś genialny nastrój.
Oprócz doskonałego jedzenia, goście mieli także możliwość spróbowania kawy podanej do stolika jak również również wielu innych kaw w barze Nespresso, umiejscowionym w strefie chill out. Kawą podaną podczas kolacji przez Nespresso do stolików była Dulsão do Brasil, mieszanka stworzona z ziaren pochodzących z farm wyłącznie z jednego kraju – Brazylii, będąca 100% Arabiką.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka