LEVI’S TAILOR SHOP ON TOUR znowu rusza w trasę!

Levi's już drugi rok z rzędu rusza w trasę z mobilnym punktem Levi’s Tailor Shop on Tour, w którym będziecie mogli odświeżyć i zmienić swoje ubrania od Levi’s pod okiem profesjonalistów. fot. Maciej Stanik
Znakomita większość z nas kocha jeans. Zwłaszcza ten stary, znoszony, którego aż czasem żal się pozbyć. Okazuje się jednak, że stare jeansy, które mamy w szafie od lat, mogą zyskać drugie życie, a my nowy, świetny ciuch.

Dlatego Levi's już drugi rok z rzędu rusza w trasę z mobilnym punktem Levi’s Tailor Shop on Tour, w którym będziecie mogli odświeżyć i zmienić swoje ubrania od Levi’s pod okiem profesjonalistów. O tym jak świetnie można odświeżyć swój jeans, pisaliśmy w ubiegłym roku. Wtedy znani polscy projektanci pokazywali nam ja to zrobić. Możecie przeczytać o tym tutaj.
W tym roku wyjątkowe elementy personalizacji zaprojektował dla artysta ROBERT KUTA, który będzie z Levi’s Tailor Shop on Tour również w Gdyni!
Poszukajcie w swoich szafach jeansowych spodni, kurtek, t-shirtów czy szortów i weźcie je ze sobą. Tego lata wyróżnicie się dzięki malowaniu, haftom, postarzaniu, naszywkom i pinom oraz totalnemu przerobieniu swoich jeansowych ciuchów. Uwaga, ważne! Wszystkie personalizacje ubrań Levi’s w Levi’s Tailor Shop on Tour są bezpłatne!

Levi’s Tailor Shop on Tour - terminy:
➡️ Warszawa: 14.07 – 16.07 (Nocny Market)
➡️ Wrocław: 04.08 – 06.08
➡️ Kraków: 18.08 – 20.08
➡️ Warszawa: 25.08 -27.08
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...