Kwiaty polskie - najnowsza kolekcja RISK made in Warsaw, to gratka dla romantyczek i wielbicielek motywów roślinnych

Dotąd wierna monokolorystycznym tkaninom marka, wypuściła kolekcję "Kwiaty polskie", czym zyskała sobie rzeszę nowych fanek. Trudno się dziwić, tym bardziej, że kojarzące się dotychczas z cepelią polskie kwiaty, zyskały nowy wymiar. fot. materiały prasowe
RISK to marka, której nie trzeba przedstawiać. Stworzyły ją dwie fanki super wygodnych ubrań z dzianiny, które wierne są nie tyle modzie, co stylowi. RISK tworzy ubrania wielofunkcyjne, które są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim skrojone w hołdzie kobiecej sylwetce.

Jednak w tym roku marka zaskoczyła. Dotąd wierna monokolorystycznym tkaninom, wypuściła kolekcję "Kwiaty polskie", czym zyskała sobie rzesze nowych fanek. Trudno się dziwić, tym bardziej, że postrzegane dotąd jako odrobinę przaśne polskie kwiaty, zyskały nowe życie. Baśniowe, przypominające sielskie dzieciństwo rośliny rozsypane po białej tkaninie, sprawiają, że ubrań nie chce się ściągać. Zakładając jedną rzecz od razu ma się ochotę przymierzyć kolejną.
– Do powstania letniej, limitowanej kolekcji zaprosiłyśmy Margo Hupert – artystkę, która słynie z pięknych obrazów roślin. Dla RISKA namalowała kwiaty z naszego dzieciństwa: malwę, chaber, mak, niezapominajkę, dzwonek, dziurawiec, łubin, oset i zawilec, mówią Antonina i Klara, założycielki marki. – Prace nad wzorem trwały ponad dwa i pół roku. Zamiast klasycznej łączki, zdecydowałyśmy się na na wyraziste maxi kwiaty. Do tego dobrałyśmy nasze ukochane modele – sukienki i koszule, o których wiemy, że chcemy je mieć w szafie każdego kolejnego lata. W ten sposób powstała kolekcja ubrań, które nie tylko chce się nosić, ale też zatrzymać na zawsze, tak jak wspomnienia z dzieciństwa – mówią Antosia i Klara.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...