Te kosmetyki pachną tak, że będziesz je chciała zjeść!

Te kosmetyki pachną tak, że będziesz je chciała zjeść! Prawo autorskie: whiteshoes91 / 123RF Zdjęcie Seryjne
Rzadko kiedy coś nas zachwyca, ale tym razem siedziałyśmy przyklejone do tubek z peelingami i wąchałyśmy bez końca. I ty też będziesz, jeśli tylko dostaną się w twoje ręce.

Lubimy polskie kosmetyki. Za to, że są polskie i świetnej jakości. Do jednej z naszych ulubionych matek należy Bielenda. Z okazji lata marka wypuściła linię VEGAN FRIENDLY, która zawiera w sobie tylko składniki pochodzenia roślinnego i ma prostą recepturę. Linia Vegan Friendly to ukłon w stronę osób, które nie spożywają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i tą zasadę chciałyby przenieść także na pielęgnację skóry. Kosmetyki wegańskie to zatem takie, które nie zawierają w swoich recepturach składników odzwierzęcych jak np. wosk, miód, mleko, piżmo czy kolagen i zgodnie z przepisami, nie są testowane na zwierzętach.

Aksamitne, kremowe masła do ciała bogate w roślinne składniki aktywne to idealny sposób na poprawę kondycji skóry w przyjaźni z naturą. Ale diabeł tkwi w zapachu. Pomarańczowe i arbuzowe peelingi cukrowe o gęstej, żelowej konsystencji sprawiają, że pod prysznic chce się chodzić kilka razy dziennie. Jakby tego było mało, po prostu chce się je zjeść. Zaletą nie do przecenienia jest również cena produktu, który kosztuje 11 zł (200 g). Dobrą cenę i podobnie pyszny zapach mają gęste, kremowe masła do ciała wzbogacone o naturalny olej awokado. Skóra po ich użyciu jest rewelacyjnie nawilżona i aksamitna. Opakowanie masła BIELENDA VEGAN FRIENDLY kosztuje 15 zł.
Trwa ładowanie komentarzy...