Wiemy, co mówi o tobie twój kształt ust

Wierzcie lub nie, ale usta są równie wyjątkowe jak odcisk palca. Pozostawiony przez nie kolorowy ślad mówi sporo o osobowości jego właścicielki. Lipsologia, znana również jako odczytywanie znaczenia z odcisku warg, jest sztuką i nauką dokonywania oceny cech osobowości w oparciu o wielkość, kształt, położenie, linie, znaki i intensywność indywidualnego odcisku ust. Jilly Eddy, specjalistka zajmująca się odczytywaniem znaczenia z ust dokonała analizy tysiąca odcisków warg w swojej ponad 20-letniej karierze i uważa, że drobne cechy charakterystyczne mogą rzucić wiele światła na naszą osobowość.

Stworzenie idealnego odcisku ust jest możliwe dzięki Pure Color Love – nowej kolekcji szminek Estee Lauder tworzących prawdziwy kalejdoskop żywych kolorów i olśniewających wykończeń.Stworzona z myślą o dowolnym zestawianiu kolorów nowa kolekcja Pure Color Love obejmuje 30 odcieni w czterech wykończeniach:

Ultra matowe – bogate matowe wykończenie i wyrazisty kolor
Połyskująco perłowe – wyrazisty, opalizujący kolor z wysoką zawartością perełek
Chłodno chromowe – chromowany kolor z wyjątkowo wysoką zawartością perełek
Wyraziście kremowe – wyrazisty, kremowy odcień

Kąciki ust

ZAKRZYWIONE DO GÓRY + ZAMKNIĘTE
Taki odcisk oznacza, że jesteś osobą niefrasobliwą. Jesteś optymistką, ale jesteś również przyzwyczajona do tego, by sprawy układały się po Twojej myśli – innymi słowy, niełatwo przychodzi Ci zaakceptowanie większych zmian. Przy podejmowaniu decyzji nie lubisz być poganiana; raczej dogłębnie rozważasz potencjalne konsekwencje, ale zawsze przy tym widzisz dobre strony.

NIEDOCHODZĄCE DO KOŃCA + OTWARTE
Robisz co możesz, aby koncentrować się na dbaniu o interesy. Wolisz iść utartą ścieżką i zwykle nie lubisz tworzyć zamieszania. Jednakże otwarte kąciki wskazują, że jesteś gotowa na zmianę – im szerzej są otwarte, tym szybciej czekasz na zmianę i będziesz w niej aktywnie uczestniczyć.

Łuk Kupidyna

NIEZNACZNY DO ŚREDNIEGO
Wcięcie w kształcie litery V na środku górnej wargi to łuk Kupidyna, ale nie u każdego jest on mocno zarysowany. Jeśli Twój łuk jest widoczny na odcisku, zwykle oznacza to osobę zrównoważoną, skłonną do współpracy i wszechstronną. Te cechy powodują, że jesteś wspaniałą mediatorką i negocjatorką, która widzi wszystkie strony danej sytuacji i umie znaleźć rozwiązanie dobre dla wszystkich zainteresowanych. Posiadasz również niesamowitą umiejętność, która sprawia, że każdy kogo spotkasz uważa, że masz na uwadze jego najlepszy interes.


BRAK ŁUKU KUPIDYNA
Nie lubisz, kiedy mówi Ci się co masz robić. Z przyjemnością pomagasz innym, ale najlepiej, aby od razu powiedzieli Ci, czego oczekują, podali termin rozwiązania problemu i zostawili Cię z nim sam na sam. Potrafisz sama znaleźć najlepsze rozwiązanie danego problemu i do tego na czas. Ale kiedy tylko ktoś próbuje wtrącić swoje trzy grosze, wszystko może się zdarzyć.

Kształt

PROSTOKĄTNY/KWADRATOWY
Oba kształty wskazują, że podobnie jak drzewo, jesteś osobą o mocnych podstawach i niełatwo Cię powalić. Oznacza to, że mocno wierzysz w swoje przekonania i znasz swoje ograniczenia. W swojej rodzinie lub grupie przyjaciół jesteś osobą, na którą każdy może liczyć. Jesteś szanowana za to, że umiesz pomagać oraz dawać jasne wskazówki.

TRÓJKĄTNY
Krótko mówiąc, dobrze radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Jesteś osobą, której wszystko się udaje, ale nie upajasz się chwałą tylko umiesz działać zakulisowo. Posiadasz wyjątkową umiejętność rozpoznawania i pielęgnowania mocnych stron i talentów u innych, dając inspirację osobom wokół Ciebie do sięgania wyżej i realizacji celów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...