Ponadczasowy styl i szyk. Badura prezentuje kolekcję jesień-zima 2017/18

Aneta Kręglicka, ambasadorka marki BADURA
Aneta Kręglicka, ambasadorka marki BADURA Fot. materiały prasowe
W nowej kolekcji jesień-zima 2017/18 Badura łączy gatunki i style, retro z futuryzmem oraz elegancję z drapieżnością, które dopełniają się wzajemnie i tworzą wyjątkową całość.

Szeroka paleta modeli kolekcji stanowi owoc tradycyjnych metod produkcji oraz nowoczesnego wzornictwa. Najnowsze propozycje marki wyróżniają się również bogactwem jesiennych barw, osadzonych w modnych fasonach butów oraz torebek, z których każdy odzwierciedla wszechstronność Badury.

Marka Badura słynie ze swojego kunsztu rzemiosła oraz dbałości o detale. Projekty polskiego brandu tworzone są tradycyjnie z najwyższej jakości skór bydlęcych i cielęcych oraz kozich. W nadchodzącym sezonie Badura prezentuje zróżnicowane modele obuwia oraz torebek, nie zapominając o dbałości o szczegóły swoich projektów. Zaczynając od delikatnych czółenek, poprzez klasyczne botki, a kończąc na wyrazistych butach motocyklowych, nie trudno znaleźć coś dla siebie. Zbliżająca się jesień to według marki połączenie klasyki i prostych form ze szlachetnymi materiałami oraz charakterystyczną dla Badury dbałością o każdy szczegół.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...