Dzięki tej usłudze zrezygnujesz z jedzenia pudełkowego!

Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania.
Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Fot. Maciej Stanik
Nowe trendy, mody, coraz bardziej zaawansowane aplikacje, odpowiadające na potrzeby , o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia – rynek kulinarny aż kipi od tego typu nowinek. Lubimy o nich czytać, sięgać po inspiracje, jednak często na tym się kończy.


Okazuje się bowiem, że aby przygotować wybrany posiłek konieczne jest wybranie się na długotrwałe i żmudne zakupy – dojazd do sklepu, poszukiwanie produktów i kupowanie ich w porcjach narzucony przez producenta, a na koniec astronomiczny rachunek do zapłacenia w kasie. Masz szczęście jeśli na koniec przepis okażę się dobry, a Ty wniesiesz toast za udaną kolację. Co jednak jeśli nie mamy dwóch i pół godziny (bo tyle trwa średnio opisany wyżej proces!), a chcemy i lubimy dobrze gotować? Receptą są recipe boxy od CookUp Box.


Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Usługa bije rekordy popularności na świecie, a teraz za sprawą CookUp ma szansę zyskać grono fanów także nad Wisłą. Wszystko dlatego, że za pomysłem CookUp Box stoją racjonalne korzyści.


Klub rozmaitości
Kuchnia tajska, koreańska, amerykańska, a może potrawy wege – każdy CookUp Box zawiera unikalne oraz sprawdzone przepisy i składniki w porcjach dla dwóch lub czterech osób. W każdym tygodniu na stronie www.cookupbox.pl pojawia się menu z 3 przepisami na dany tydzień. Ich autorzy – profesjonalni szefowie kuchni dbają, aby przepisy były ciekawe, możliwy do przygotowania w warunkach domowych, a czas od otwarcia pudełka do podania dania nie przekraczał 40 minut.


Raz w tygodniu (w wybrany dzień) kierowca dostarcza przesyłkę, w której znajduje się wszystko czego potrzebujesz do ugotowania trzech wyjątkowych kolacji. Co tydzień są nowe dania. Za ich opracowanie odpowiadają doświadczeni szefowie kuchni i kucharze na co dzień prowadzący warsztaty w największej sieci szkół kulinarnych w Polsce - CookUp. To wiele znanych i cenionych nazwisk, wśród których są m.in. Sebastian Olma, Tomek Królikowski, Michał Lachur, Piotr Bruś-Klepacki, Isabel Balderas, Yeunsu Lee, Paweł Kibart, czy Łukasz Konik. Oprócz informacji jak każde danie przygotować, w przepisach znajdują się też komentarze dietetyczne Anny Jelonek.

Podstawą dobrej kolacji są znakomite składniki
Czas na zrealizowanie zakupów u zaufanych i dobrych dostawców w Warszawie, to nie lada wyzwanie. W ramach usługi CookUp Box kierowca dostarczy najwyższej jakości składniki wprost do Twojej kuchni. Na liście warszawskich dostawców znaleźć można: Crazy Butcher, Buczer, Dziki Trop, Valdi Drób, Gospodarstwo Majlertów, Asia Foods, Samirę i innych. Składniki wrażliwe na temperaturę pakowane są próżniowo i dostarczane wraz z wkładem chłodzącym. Składników jest tyle ile potrzeba do przygotowania dań, dzięki czemu nie marnuje się jedzenia.

Zamówienia można składać na stronie www.cookupbox.pl.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych