Jesteś HYGGE? Spróbujesz tego raz i przepadniesz

Praktycznie każdy Duńczyk o każdej porze dnia i nocy rozpozna smak klasycznego mleka czekoladowego Cocio. Napój ujął Skandynawów niezwykle prostym acz wyjątkowym połączeniem kakao, mleka i cukru, czym zaskarbił sobie miano napoju kultowego. Dziś Cocio podbija także Polskę, bo w każdej buteleczce zamknięta jest najwyższa jakość produktu i … koncepcja życia w zgodzie z hygge.

Cocio zajmuje w Danii swoje miejsce, gdzieś pomiędzy miłością do kakao i czekolady, a hygge
- narodową filozofią życia, w której centrum są chwile prostego szczęścia upatrywane w zwyczajnych sytuacjach.
Choćby moment, w którym w spokoju i harmonii możemy rozsmakować się w pysznym, czekoladowym napoju.

Tajemnica smaku
Marka Cocio powstała w Danii w 1951r., kiedy Anke Pallese opracował recepturę gotowego mleka czekoladowego. Od 66 lat, które marka świętuje w tym roku, Cocio zyskiwało na popularności, stając się ulubionym napojem Duńczyków. Dziś w najmniejszym kraju nordyckim zna je każdy mieszkaniec, bez względu na wiek, a smak Cocio towarzyszy im od najmłodszych lat. W czym tkwi jego tajemnica? Zgodnie z całą filozofią życia Duńczyków – w prostocie!
Mleko czekoladowe Cocio powstaje z mleka, kakao i cukru. To wszystko, ale próbując samodzielnie zmieszać podobne składniki, nie uzyskamy takiego samego efektu. Drugi sekret wyjątkowego smaku mleka czekoladowego Cocio bierze się ze sposobu jego produkcji. Puste butelki są napełniane mieszanką trzech podstawowych, a zarazem jedynych składników. Po zamknięciu, butelki są podgrzewane do temperatury ponad 100⁰C, która utrzymywana jest przez pół godziny. Ten zabieg sprawia, ze składniki się karmelizują i mleko nabiera wyjątkowego smaku. Następnie butelki leżakują jeszcze 5 dni, żeby smak Cocio dojrzał i ostatecznie się wykształcił. Mleko czekoladowe w tej postaci trafia na półki sklepowe. Mniam, już chcemy!
Poznaj wszystkie produkty Cocio
W Polsce najbardziej popularne napoje Cocio to kawy mrożone w puszkach o smaku klasycznego espresso i waniliowej ice latte. Wariant klasycznego espresso swoim smakiem i zapachem pobudzi każdego do życia. Idealny dla osób lubiących tradycyjny smak kawy.
Całkowitą nowością na polskim rynku są natomiast napoje Cocio Milk Shake w trzech wariantach: cappuccino, czekolada oraz z biała czekolada i malinową nutą. Napoje Cocio Milk Shake to kolejna propozycja marki Cocio na chwilę orzeźwiającej przyjemności, którą dzięki opakowaniu ze słomką możesz zabrać, gdzie tylko chcesz. Aby uzyskać idealną konsystencję, wystarczy energicznie potrząsać schłodzony napój przez ok. 30 sekund. Energetycznym SOS w ciągu dnia jest Cocio Energy drink o smaku czekolady lub kawy. Naturalny napój mleczny o działaniu pobudzającym, pochodzącym z guarany i czekolady. Bez sztucznych witamin. Zawiera 32 mg kofeiny w 100 ml napoju. Oryginalny, stylowy i o wyśmienitym smaku. Cocio to sama przyjemność, po którą warto sięgać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...