Rozenek zakłada, Polki szaleją. W jeden weekend z wieszaków Reserved zniknął sweter, który wybrała Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek w różowym golfie Reserved fot. instagram.com/m_rozenek/
Oto jak za sprawą mediów społecznościowych z pozoru zwyczajna rzecz urasta do rangi kultowej i wyjątkowo pożądanej. W jeden weekend ze sklepów marki Reserved zniknął różowy golf, w którym w piątek, 13 października, Małgorzata Rozenek pokazała się na swoim profilu na Instagramie.

Model ten pochodzi z nowej kolekcji marki, w której rzeczywiście nie brakuje swetrów z dobrej jakości tkanin w pięknych kolorach. Perfekcyjna Pani Domu postawiła jednak na klasyczną wersję golfu w pastelowym różowym kolorze. Wyjątkowo pasuje do stylu Małgorzaty Rozenek, a jego uniwersalny krój i dostępność sprawiły, że od razu zyskał on grono fanek. W komentarzach pod zdjęciami celebrytki w swetrze czytamy dialogi o tym, że produkt jest już niedostępny ani w sieci, ani w sklepach. Sprawdziliśmy - rzeczywiście, został całkowicie wyprzedany.

Popularności różowego swetra nie spodziewała się sama sieć – do tej pory trwają ustalenia czy wróci on na wieszaki oraz do magazynów sklepu internetowego. Oby, bo zainteresowanie nie maleje!
Trwa ładowanie komentarzy...

KRAJOBRAZ PO WYBORACH

PIS WYGRYWA W SKALI KRAJU, HISTORYCZNA FREKWENCJA