Wstydzisz się przyznać, że nie wiesz co to “konturowanie”? Tutaj nadrobisz wszystkie braki w makijażu

Podczas eventu Beauty City w warszawskiej Arkadii specjaliści Drogerii Super-Pharm odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące makijażu i pielęgnacji.
Podczas eventu Beauty City w warszawskiej Arkadii specjaliści Drogerii Super-Pharm odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące makijażu i pielęgnacji. Fot. materiały prasowe
Jak często chciałaś zaczepić na ulicy dziewczynę z idealnie matową, a jednocześnie nieziemsko promienną cerą i zapytać, jak to w ogóle możliwe? Ile razy, zmazując znad powieki czarny kleks eyelinera, zastanawiałaś się, czy koleżanka, której kreski tworzą proste jak stół linie rysuje je od linijki? Ile razu desperacko szukałaś w internecie “linijki do kresek”? Jeśli twoje odpowiedzi to synonimy słowa “często”, w ten weekend musisz śledzić profil Drogerii Super-Pharm i odwiedzić warszawską Arkadię.

Do niedzieli 22 października masz szansę otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące makijażu i pielęgnacji, które zawsze wstydziłaś się zadać. W specjalnej strefie Beauty City w Arkadii swoje stoiska będą miały największe marki z segmentu beauty, a w każdym z nich stacjonować będą eksperci, którzy nie tylko podzielą się wiedzą teoretyczną, ale pokażą ci, jak zastosować ją w praktyce oraz dobiorą kosmetyki za pomocą których, tym razem, uda ci się uzyskać dokładnie ten efekt, o który chodzi (i dodatkowo nie zrujnują miesięcznego budżetu - w Beauty City obowiązują specjalne promocje, nawet do 50 proc. na wybrane produkty marek takich jak Maybelline, Vichy, Bourjois, Essie czy L'Oréal Paris).
Nie wierzysz, że pójdzie tak łatwo? Organizatorzy Beauty City to przewidzieli, ale jako że partnerem akcji jest Fly.pl, postanowili udowodnić, że powiedzenie “podróże zmieniają ludzi” można zastosować również do wyprawy w świat makijażu i pielęgnacji. Podczas trwania eventu będzie można oddać się w ręce specjalistów, którzy odmienią twój look totalnie, a po powrocie do domu liczyć na efekt “wow” rodem z najpopularniejszych reality show typu “metamorfozy” (efekty tych zeszłorocznych były niesamowite).
Beauty City, oprócz swojej stacjonarnej wersji w Arkadii, przenie się również do rzeczywistości wirtualnej. Fanpage Drogerii Super-Pharm warto śledzić przez cały weekend, bo to właśnie tam, podczas live streamów, zaproszeni do Beauty City goście będą zdradzać sekrety swojego fachu.
O najnowszych trendach, które objawiły się podczas tegorocznego New York Fashion Week opowie zatem Jarosław Juźwin. National makeup artist Maybelline zdradzi, na przykład, jak samemu znaleźć idealnie dopasowany podkład (da się!), albo przy jakim świetle wykonywać makijaż, aby uzyskać najbardziej optymalny efekt. Ekspertka Bourjois- Monika Stach-Szyłko, odpowie natomiast, czym kierować się przy wyborze szminki, a także jak uzyskać efekt ombre na ustach. Tajniki konturowania będzie natomiast odkrywać Beata Fryz z L'Oreal Paris, która przedstawi produkty niezbędne do tego rodzaju make-upu. Nie pominie również zasad strobbingu i nauczy, jak nie przesadzić z efektem “błysku”.
W Beauty City będzie można spotkać również blogerki: Katosu, specjalistka od koloru, wytłumaczy jak dobierać makijażowe barwy, oraz jak zrównoważyć ich błyszczące i matowe odcienie. Na spotkanie ze Zmalowaną powinny przyszykować się zwłaszcza mamy, bo tematami jej wystąpień będą: szybki i prosty makijaż oraz pielęgnacja ciała przed i po porodzie. O teoretycznie najprostszym rodzaju makijażu (a w praktyce - najtrudniejszym do perfekcyjnego wykonania), czyli codziennym, opowie Maxineczka.
Spacer alejkami Beauty City i podpatrywanie prezentowanych przez ekspertów tricków to nie jedyna korzyść z wyprawy w świat piękna z Drogerią Super-Pharm. W każdej z odwiedzonych stref piękna poproś o naklejki do specjalnego “paszportu”. Pamiętaj też, aby podczas zakupów na terenie eventu lub w Drogerii Super-Pharm nie wyrzucać paragonów - trzy naklejki i wydane 60 zł uprawnia cię do udziału w konkursie. Wystarczy że dokończysz zdanie: “Uwielbiam Beauty City za…” i zgłosisz swój udział. Każdego dnia podczas trwania eventu do wygrania są trzy walizki wypełnione kosmetykami, z czego w jednej znajdzie się dodatkowo voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na Fly.pl.

Szczegóły konkursu oraz pełen harmonogram wydarzeń, które w ten weekend będą miały miejsce w Beauty City znajdziesz na stronie: www.beautycity.pl.

Artykuł powstał we współpracy z Drogerią Super-Pharm.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...