Za tą stylową kocią kolekcją kryje się fantastyczna idea

Małe mebelki dla kocich ulubieńców zostały zaprojektowane jako miniaturki dużych, które na co dzień stoją w naszych mieszkaniach. Fot. © Okawa city
Wielbiciele kotów łączcie się! Zaledwie parę dni temu pisaliśmy o nowej kolekcji mebli dla zwierząt, którą na rynek amerykański i kanadyjski wypuściła sieć IKEA, by dziś zaprezentować wam kolejną, zaprojektowaną specjalnie dla kotów.

Małe mebelki dla kocich ulubieńców zostały zaprojektowane jako miniaturki dużych, które na co dzień stoją w naszych mieszkaniach. Powstała więc miniaturowa kanapa czy łóżko, które do złudzenia przypominają te normalnych rozmiarów. Oprócz tego, że meble cieszą oko warto wspomnieć, że kampania promująca miniaturki została wyprodukowana przez miasto Okawa w Japonii, które w ten sposób chce promować specjalną strefę rzemieślników specjalizującą się w tradycyjnym rzemiośle takim jak obróbka drewna, produkcja szkła czy artykułów gospodarstwa domowego. Prefektura Fukuoka jest bowiem domem dla ponad 150 fabryk produkujących meble, w tym specjalne meble ślubne wykonywane z kiri, lekkiego ale mocnego japońskiego drewna używanego do wytwarzania skrzyń.
Pod sztandarem "handmade" kolejne, młode pokolenie rzemieślników ma nadzieję, że koci ulubieńcy szybko podchwycą ich pomysł na miniaturową kocią kolekcję, dzięki czemu kampania rozejdzie się po sieci viralowo, pomagając tym samym wypromować nie tylko sztukę rękodzielnictwa ale również zrzeszenie wszystkich producentów. Gratulujemy pomysłu i zachęcamy do równie kreatywnych pomysłów polskich producentów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...