Brylanty dla wszystkich! Najnowsza kampania Swarovskiego olśniewa blaskiem

Świąteczna kampania Swarovski 2017 oraz zaangażowane w niej osobowości dają wyraz dążeniu firmy do oddania głosu współczesnym kobietom na całym świecie i podkreślenia ich piękna. Fot. materiały prasowe
Świąteczna kampania Swarovski oraz zaangażowane w niej osobowości dają wyraz dążeniu firmy do oddania głosu współczesnym kobietom na całym świecie i podkreślenia ich piękna.


Ambasadorka marki Karlie Kloss błyszczy w roli perfekcyjnej gospodyni, która wita u siebie znamienitych gości takich jak Naomi Campbell, Chiara Ferragni, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Ruby Rose, Boy George, Bryanboy, Daya, Anthony Mackie i Maggie Jiang.

W centrum uwagi kampania stawia blask kojarzony z tym wyjątkowym czasem, który zmienia świat Karlie w mieniącą się kryształami krainę czarów. Obok przesłania radości i blasku, kampania eksponuje zachwycającą biżuterię i akcesoria, które doskonale nadają się na idealny prezent. Przechodząc od tradycyjnej świątecznej atmosfery do nowoczesnego, współczesnego otoczenia, modelki i modele prezentują niektóre propozycje biżuterii na święta, takie jak obowiązkowa kolekcja Swarovski Remix Collection, ponadczasowa linia Sparkling Dance, przyciągające wzrok chokery i naszyjnik Fit oraz delikatna linia Angelic.
- To była niezapomniana sesja. W mojej pracy najbardziej lubię otaczać się inspirującymi, utalentowanymi ludźmi – a to właśnie była ku temu okazja! Swarovski dobrał jedne z najbardziej interesujących osobowości w świecie mody, a udział w tym wyjątkowym projekcie był wspaniałym przeżyciem i prawdziwą przyjemnością. Naprawdę czuło się tę energię i – co najważniejsze – wszystko emanowało nieziemskim blaskiem! – powiedziała Chiara Ferragni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...