Ikea nie do poznania bez DIY. Powstała firma, dzięki której sam zaprojektujesz fronty do swoich ikeowskich mebli

Powstała firma, dzięki której sam zaprojektujesz fronty do szafek z Ikei. fot. fropt.pl
Masz ikeowską kuchnię sprzed lat i chcesz metamorfozy? Znudziły ci się fronty twoich starych mebli ze szwedzkiej sieciówki A może podobają ci się rozwiązania Ikei, ale od designu oczekujesz więcej? Jeśli na którekolwiek z pytania odpowiedź brzmi "tak", mamy dobrą wiadomość. Powstała firma, która oferuje fronty kompatybilne do mebli z Ikei.

- Obie uwielbiamy IKEA za jej sprawdzone rozwiązania oraz jakość w rozsądnej cenie i wiemy, że można tam znaleźć wszystko co potrzebne, żeby skompletować doskonałą bazę pod kuchnię lub inne pomieszczenie – mówi Kasia Kurowska-Loedl, która wraz z Magdą Milejską stworzyła markę FRØPT – firmę, która jest uzupełnieniem oferty szwedzkiego giganta. Obie panie pracowały wcześniej w agencjach reklamowych.

FRØPT to unikatowe fronty kompatybilne z systemami meblowymi IKEA: METOD, BESTÅ i PAX. Chodzi o to, że jeśli posiadacie meble z któregokolwiek z wymienionych systemów lub planujecie jeden z nich wykorzystać do umeblowania mieszkania, nie musicie wybierać wyłącznie spośród frontów i uchwytów dostępnych w sieciówce. Możecie czerpać z oferty FRØPT.
Działa to tak: wybieracie jeden z czterech rodzajów fronótw, następnie jeden z pięciu kolorów (khaki, piaskowy beż, naturalny mdf, kolor "terracotta", czyli barwa wypalonej ziemi oraz zamienna szarość; istnieje też możliwość wybrania koloru z wzornika RAL i NCS). Kolejny krok to kwestie formalne, czyli na którą stronę mają otwierać się drzwi i jakiego mają być rozmiaru. Fronty wykonane są z płyty mdf . Na koniec wybór jednego z trzech rodzajów uchwytów Plankton zaprojektowanych przez Olę Munzar. Niby kolorów i modeli nie jest wiele, jednak ilość kombinacji jest wystarczająca i naprawdę zróżnicowana. Bo wzornictwo FRØPT jest wyjątkowe – według twórczyń marki dobry design nie musi być luksusem, a powinien stać się częścią codzienności.

Zamówienia na fronty można składać online. Naszym zdaniem efekt jest obłędny.
Obserwuj Bliss na Instagramie.
Trwa ładowanie komentarzy...