Od dzisiaj zjesz kultowe śniadanie u Tiffany’ego i poczujesz się jak w filmie

fot. kolaż naTemat / Instagram
Jeśli zawsze marzyłaś, żeby nonszalancko zjeść śniadanie przed sklepową witryną jednego z najbardziej luksusowych sklepów z biżuterią na świecie, ale zamiast tego, jedyne na co mogłaś sobie pozwolić, to szczyt pośpiechu w przełykaniu croissanta pomiędzy jednym tramwajem a drugim, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Kultowy Tiffany otwiera swoją pierwszą restaurację!

Nie, nie w Warszawie, a w Nowym Jorku. Restauracja zostanie otwarta na nowo zaprojektowanym piętrze Home & Accessories już jutro. Nazywa się Blue Box Cafe. Jednak nie tylko nazwa kawiarni odwołuje się do najbardziej charakterystycznego elementu marki. Wnętrze nowego dziecka Tiffany, od ścian, przez krzesła, talerze czy solniczki, wszystkie noszą radosny odcień turkusu. Choć to co w tym miejscy wydaje się najatrakcyjniejsze, to widok na Central Park i Piątą Aleję.

Równie interesująco wygląda menu restauracji. Blue Box Cafe będzie serwować proste amerykańskie klasyki wykonane z najwyższej jakości regionalnych składników (już się boimy o żołądki gości). Oferta będzie zmieniała się wraz z porami roku. Czy na śniadanie zjecie słynnego rogalika? A może tost z awokado lub jajka z truflami? Cóż, my jak na fashion victims przystało, kupiłyśmy już bilety.

P.S. Czy wiecie, że rolę Holly Golightly, którą zagrała Audrey Hepburn pierwotnie zaproponowano Marilyn Monroe (doradczyni i trenerka aktorki odradziła jej tę rolę)?

Tiffany & Co. 727 5th Ave, New York, NY 10022
Trwa ładowanie komentarzy...