Obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie stolicy. To miejsce odwiedzają chętnie i klubowicze, i znane gwiazdy

Hulakula to nowoczesne centrum rozrywki, usytuowane przy ul. Jagiellońska 82b w Warszawie
Hulakula to nowoczesne centrum rozrywki, usytuowane przy ul. Jagiellońska 82b w Warszawie Materiały prasowe
W stolicy na brak miejsc do rozerwania się warszawiacy nie mogą narzekać. Kluby, dyskoteki, bary, restauracje. Wielu mieszkańców Warszawy chętnie robi przysłowiową rundkę po najciekawszych stołecznych lokalach. A gdyby można było w jednym miejscu zażyć porządnej dawki rozrywki? Zagrać w bilard, stanąć do rywalizacji w grze na kręgle i bawić się przy występie zdolnego bandu? I jeszcze na dodatek zapewnić najmłodszym relaks? Takie możliwości stwarza Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, którego nazwa mówi sama za siebie.

Usytuowany obecnie przy ul. Jagiellońska 82b obiekt to na rozrywkowej mapie Warszawy jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki. Nowoczesna przestrzeń położona w pobliżu Mostu Gdańskiego oferuje gamę atrakcji zarówno dla szarego klubowicza, jak i szukających miejscówki na organizacje event'u. Równie dobrze można tu zorganizować pokaz mody, jak i walkę bokserką, konferencję dla dziennikarzy albo imprezę integracyjną dla korpoludków.

Centrum dysponuje bogatym i nowoczesnym zapleczem technicznym. Twórcy Hulakuli zadbali, by multimedia, oświetlenie i nagłośnienie spełniały najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferowały zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb gości. Znajdziemy tu infrastrukturę do zabawy w kręgle, a także przystań dla miłośników bilarda czy amatorów klasycznych gier video lub automatów zręcznościowych. Strefa dla dzieci, pełny zakres usług cateringowych i warunki dla osób niepełnosprawnych to kolejne atuty tego miejsca.

HULAKULA W LICZBACH

2 nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
2 kameralne sale VIP
2 wentylowane palarnie
3 bary
3 strefy wiekowe na każdym z wewnętrznych placów zabaw
8 × 4 m – wymiary ekranu LED na scenie
10 ekranów projekcyjnych
14 rzutników
38 telewizorów LCD
40 m2 – powierzchnia sceny
300 – miejsca siedzące w antresoli z oddzielnym barem
400 – maksymalna liczba gości w restauracji
450 – liczba miejsc na bezpłatnym parkingu dla samochodów
2 000 – pojemność parkietu
6 500 m2 – powierzchnia centrum

Niedawno Hulakula obchodziła swoje pierwsze urodziny w nowej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 82B. Roczek owocnego funkcjonowania z tym adresem na wizytówce uświetniono pełną niespodzianek imprezą z udziałem gwiazd, które w II Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd walczyły o tytuł mistrza bowlingu, a także o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń.

Na torach do kręgli rywalizowali m.in.: Maja Hyży, Maja Jeżowska, Łukasz Zagrobelny, Marek Kościkiewicz, Rafał Mroczek, Przemek Cypryański, Grzegorz Jędrzejewski, Maciej „Gleba” Florek, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Agnieszka Mrozińska, Kean, Eliza Gwiazda i wielu innych. Najlepszą drużyną okazała się drużyna Reprezentacji Artystów Polskich w składzie: Rafał Mroczek, Maciej Florek i Patryk Czerniejewski oraz Przemek Cypryański, który został także najlepszym zawodnikiem turniej. Zdobyte przez aktora punkty przełożyły się na 16 600 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, które przekazali właściciele Hulakula.
Goście, którzy pojawili się na pierwszych urodzinach Hulakula, mogli podziwiać akrobatyczne taneczne show, pokazy pirotechniczne, Champagne Show oraz występy tancerek rodem z Moulin Rouge. O północy na scenie pojawił się zespół Video, który wykonał wszystkie swoje największe przeboje, wspomagany wokalnie przez tłum gości bawiących się na parkiecie.


Najlepiej przekonać się samemu, jak można zrelaksować się w świecie Hulakuli. Zainteresowani wizytą w stołecznym centrum rozrywki znajdą więcej informacji na jego oficjalnej stronie.

Artykuł powstał we współpracy z Hulakula

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...