Idealna dojrzała cera to nie prezent od losu, tylko od ciebie. Zobacz nasz wybór produktów anti-aging

Fot. naTemat
Omijając drogerie w poszukiwaniu świątecznych prezentów, przypomnijcie sobie, ile razy na przestrzeni tego roku mama, babcia czy ciocia podpytywały was o kosmetyczne nowości. Przekonanie, że na widok leżącego pod choinką luksusowego kremu, śmiertelnie się na was obrażą, warto jak najprędzej włożyć między świąteczne bajki. Tym bardziej, że w ozdobny papier nie zawiniecie przecież losowo wybranego produktu, tylko taki, który same, za kilka lat, chętnie postawicie na toaletce.

Szukając prezentu dla najbliższych wam kobiet koniecznie sprawdźcie ofertę Eveline i jej linię Royal Caviar Therapy. W jej skład wchodzą kosmetyki przeznaczone dla cery dojrzałej zawierające ekstrakt z czarnego kawioru oraz, w zależności od potrzeb konkretnej grupy wiekowej, szereg innych składników odżywczych.

Obecność czarnego kawioru w składzie kosmetyków wygładzających nie powinna dziwić. Z powodzeniem można go bowiem scharakteryzować, jako “koktajl skoncentrowanych substancji pochodzenia morskiego”. Czarny kawior ma właściwości regenerujące, nawilżające i naprawcze. Jest również jednym z niewielu stosowanych obecnie w kosmetologii całkowicie naturalnych składników pochodzenia odzwierzęcego. Ponad to, formuła każdego kremu Eveline Royal Caviar Therapy oparta jest na innowacyjnej technologii, powstałej z inspiracji badaniami nagrodzonymi nagrodą Nobla w 2015 roku.
Mimo nawiązania do najbardziej cenionych w świecie nauki osiągnięć, mechanizm działania produktów z serii Eveline Royal Caviar Therapy można wytłumaczyć prosto: Eveline Royal Caviar Therapy stymuluje skórę do wytwarzania tioredoksyny- białka zaangażowanego w ochronę komórki przed stresem oksydacyjnym i szkodliwym działaniem promieniowania UV, które jednocześnie wzmacnia wewnętrzne mechanizmy naprawcze. Nagrodą za systematyczne stosowanie kosmetyków jest widocznie gładsza, lepiej nawilżona i odżywiona skóra.

W skład linii Eveline Royal Caviar Therapy wchodzą kremy dla grup wiekowych 50, 60 i 70+, ultranaprawczy krem-maska na noc, multiodżywcze serum-ampułka, oraz napinający krem pod oczy i na powieki.

Royal Caviar Therapy 50+ Luksusowy krem-koncentrat redukujący zmarszczki
Royal Caviar Therapy 60+ Luksusowy krem koncentrat aktywnie odmładzający
Royal Caviar Therapy 70+ Luksusowy krem koncentrat silnie regenerujący
Royal Caviar Therapy Luksusowy krem-maska ultranaprawczy na noc
Royal Caviar Therapy Luksusowe intensywne serum-ampułka multiodżywcze
Royal Caviar Therapy Luksusowy napinający krem pod oczy i na powieki

Artykuł powstał we współpracy z firmą Eveline Cosmetics

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...