Mówi, że w tym roku chciałaby gwiazdkę z nieba? Wbrew pozorom jest sposób, aby to życzenie spełnić

Gwiazdka z nieba w prezencie? Tylko od Swarovskiego
Gwiazdka z nieba w prezencie? Tylko od Swarovskiego Fot. materiały prasowe
Loty w kosmos, wbrew szumnym zapowiedziom futurologów, jeszcze przez jakiś czas nie zrównają się dostępnością z podróżami lotniczymi. I choć nasze szanse na podarowanie komuś autentycznej gwiazdki są, póki co, mocno ograniczone, nie znaczy to wcale, że musimy się zadowolić się mniej spektakularną alternatywą - wręcz przeciwnie.

Tegoroczna Kolekcja Świąteczna stworzona przez markę Swarovski to dowód na to, że roziskrzona blaskiem dziesiątków kryształów biżuteria potrafi olśniewać równie intensywnie, co widok rozgwieżdżonego nieba. Porównanie to nie jest wcale na wyrost - wystarczy spojrzeć na wybór bransoletek Stardust, w intensywnych, głębokich odcieniach stalowej czerni.
Iskrzące się niczym fajerwerki na nocnym niebie drobne kryształki to z kolei motyw, który łączy pierścionki, które w tym roku trafiły do świątecznego “koszyka” marki Swarovski.
Do Kryształowej Krainy Czarów Swarovski postanowił przenieść również swoje bestsellerowe elementy z kolekcji Remix. Kultowe koraliki, łańcuszki i zawieszki można dowolnie dobierać i modyfikować - tak, aby ich kompozycja dokładnie oddawała styl i wewnętrzny blask właścicielki.
W świątecznej kolekcji nie mogło zabraknąć miejsca dla gustownych zegarków. I choć to prezent, w przeciwieństwie do bajkowej gwiazdki, raczej z gatunku praktycznych, to nawet największa romantyczka nie obrazi się, kiedy znajdzie go pod choinką. Wystarczy, że spojrzy na iskrzącą się kopertę.

Artykuł powstał we współpracy z marką Swarovski.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...