Zastanawiasz się nad doskonałym prezentem dla swojej partnerki albo przyjaciółki – postaw na pielęgnację

Wizyta w Instytucie Pielęgnacji to z pewnością wyjątkowy prezent
Wizyta w Instytucie Pielęgnacji to z pewnością wyjątkowy prezent fot. KUO'S PROFESSIONAL
Każda kobieta lubi dbać o swoje ciało, twarz, nogi czy biust. Pomóc mogą w tym zabiegi i kosmetyki, które zawierają specjalistyczne i przebadane dermatologicznie składniki, a czasem jak w przypadku firmy KUO’S PROFESSIONAL działają wręcz spektakularnie. Jeśli zatem zastanawiasz się nad świątecznym prezentem dla ukochanej kobiety, podaruj jej chwile radości, które z pewnością pozostaną z nią na długo.

Piękno prosto z Alicante
KUO'S PROFESSIONAL wywodzi się z Alicante, miasta, którego nazwa pochodzi z języka arabskiego i oznacza „źródło światła”. Marka powstała w 1992 roku. Laboratoria Kuo's Professional od początku kierują się jednym, konkretnym celem – rozświetlić naturalne piękno, które tkwi w kobiecie, w sposób natychmiastowy. Efekt jest spektakularny i widoczny natychmiast po zabiegu. Można to osiągnąć tylko dzięki połączeniu trzech czynników: diagnozy, zabiegu i produktu.

Podstawową zasadą jest taki dobór kosmetyków i zabiegów przez eksperta firmy, by generowały one niezbędny efekt synergii. Synergiczne współdziałanie produktów Kuo's Professional to jeden z sekretów firmy. I to właśnie ta cecha pozwala ekspertowi stworzyć formułę dla indywidualnej twarzy a nie dla typu twarzy. Ekspert przygląda się następnie rezultatom, by były one doskonałe, dokładnie takie, jakie zamierzał uzyskać.


KUO'S PROFESSIONAL wypracował technologię, która jest skuteczna już ponad 25 lat. Produkty marki są dostępne wyłącznie w wyspecjalizowanych klinikach kosmetologicznych oraz ośrodkach SPA, cieszących się renomą. Kuo's to marka, której produktów z pewnością nie kupisz w zwykłej drogerii czy supermarkecie. Preparaty firmy charakteryzują się wysokim stężeniem i jakością substancji aktywnych, których działanie radykalnie wpływa na stan skóry twarzy.


Kwintesencją indywidualnego podejścia marki do każdej twarzy jest jeden z opracowanych rytuałów marki -Spersonalizowany Rytuał Twarzy KUO'S Bespoke. Bespoke oznacza " szyty na miarę" I tak jest rzeczywiście.

Każdy pragnie czuć się jak najlepiej w swojej skórze, czasami potrzeba trochę dodatkowych zabiegów, by przywrócić ciału blask i piękno. Żyjemy w biegu, więc nie zawsze mamy czas dla siebie, ale warto zatrzymać się choć na chwilę i wreszcie poświęcić czas również samemu sobie.


Kwintesencja działań – Spersonalizowany Rytuał Twarzy KUO'S Bespoke
Każdy pragnie czuć się jak najlepiej w swojej skórze, czasami potrzeba trochę dodatkowych zabiegów, by przywrócić ciału blask i piękno. Żyjemy w biegu, więc nie zawsze mamy czas dla siebie, ale warto zatrzymać się choć na chwilę i wreszcie poświęcić czas również samemu sobie.

Spersonalizowany rytuał twarzy KUO’S Bespoke to doskonały prezent dla ukochanej osoby. Nie tylko na święta. Opiera się on na założeniu, że każda twarz jest wyjątkowa, a jej kondycja i potrzeby są zindywidualizowane. Podstawą całego zabiegu jest ekspert, który posiada odpowiednie przygotowanie, dzięki któremu jest w stanie wygenerować zamierzone rezultaty. Tajemnicą niesamowitego efektu jest tu synergia skomponowanych specjalnie składników kuracji. Rytuał Twarzy Kuo'S Bespoke to po prostu odbicie naszego wyobrażenia o sobie. Rytuał twarzy to nie tylko piękny i promienny wygląd, ale także poprawa samopoczucia, co jest tak ważne, choć nie zawsze o tym pamiętamy w nadmiarze obowiązków.

Programy pielęgnacyjne, które opierają się na naukowym podejściu
Głównym celem programów KUO’S PROFESSIONAL jest dotarcie do żywych komórek skóry. Proces keratynizacji komórek skóry trwa 28 dni i jest to okres gdzie należy zdążyć z aplikacją czynników wzrostu komórek opracowanych i opatentowanych przez firmę. Przez okres prawie miesiąca produkowane są nowe i zdrowe komórki, które będą pełnić w skórze rozmaite funkcje, a na pewno odnowią ją i zapewnią jej blask.

Wizyta przed programem to w pierwszej kolejności spotkanie z Ekspertem Pielęgnacji, którego zadaniem jest analiza aktualnego stanu skóry. Na tej podstawie jest on w stanie postawić konkretną diagnozę, a następnie wskazać kierunek dalszych działań, mających na celu poprawę wyglądu ciała.

Jednym z ważnych programów pielęgnacyjnych w Instytucie Pielęgnacji jest Program Wzmacniający, czyli pielęgnacja kliniczna KUO’S PROFESSIONAL. Jego bazą jest dotarcie do komórek skóry w każdej fazie ich wzrostu. Nie są to zabiegi inwazyjne, więc nie powodują związanych zazwyczaj z metoda inwazyjną niedogodności np.bólu. W ich efekcie skóra po prostu młodnieje.

Kosmetyki, które mogą zdziałać cuda
KUO’S PROFESSIONAL mają w swojej ofercie specjalistyczne kosmetyki z serii:

• Synergy – to kosmetyki, które wspierają odnowę skóry, jej nawodnienie, a także działają przeciwzmarszczkowo.

• Eternity – produkty mają działanie przeciwzmarszczkowe, ale w tej serii znaleźć można także kosmetyki o działaniu depigmentacyjnym.


• Simplicity – to linia do oczyszczania twarzy, kosmetyki typowo zabiegowe, specjalistyczne, najwyższej klasy.


• Active – to przede wszystkim preparaty, które aktywnie wspomagają proces odchudzania i usuwania ewentualnej pomarańczowej skórki.

Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się nad prezentem, pomyśl o zabiegach i produktach firmy KUO’S PROFESSIONAL. Będzie to z pewnością niezapomniany podarunek, a to właśnie w tym wszystkim chodzi.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą KUO’S PROFESSIONAL

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...