Piękne i praktyczne prezenty istnieją. Te designerskie lampy mają dwie niezwykłe funkcje

Ta lampa ze szklanej mozaiki to coś więcej niż tylko designerski bibelot
Ta lampa ze szklanej mozaiki to coś więcej niż tylko designerski bibelot Fot. materiały prasowe
Porcelanowe, ceramiczne lub szklane. Eleganckie i precyzyjnie wykonane. Niepowtarzalne jak minidzieła sztuki. Takie są katalityczne lampy zapachowe brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood. To prawdziwa gratka dla miłośników pięknych i jednocześnie praktycznych przedmiotów, a przede wszystkim - idealny prezent dla fana wyrafinowanego designu.

Lampy Ashleigh & Burwood to kwintesencja klasy i stylu oraz brytyjskości. I tak, jak niepowtarzalne są nasze osobowości, tak i lampy marki Ashleigh & Burwood wyróżniają się oryginalnymi wzorami, których nie znajdziecie w ofercie żadnej innej marki.
Lampa katalityczna, czyli co?
Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, lampa uwalnia, poprzez kamień, wybrany aromat. Podstawą każdego aromatu jest alkohol izopropylowy – to ta sama forma alkoholu, jaka znajduje się m.in. w preparatach do dezynfekcji używanych w szpitalach. Do tego dochodzi woda destylowana i sama kompozycja zapachowa. Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych. Same kompozycje zapachowe można zaś określić mianem perfumiarskich, ponieważ odnajdziemy w nich aromaty znane luksusowych perfum.
Lampa do zadań specjalnych?
Lampy Ashleigh & Burwood mogą pochwalić się pozytywnymi wynikami testów przeprowadzonych przez Independent Laboratory Research, z których wynika, że pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

Przykład? Lampy redukują aromaty pozostawione przez zwierzaki – w przypadku kotów to redukcja o 56% po 3 godzinach, w przypadku psów o 33%. Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach! Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach! Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich, podobnie jak po dymie tytoniowym, na pożegnanie którego wystarczy zaledwie pół godziny.
Ponadto w ofercie marki Ashleigh & Burwood dostępne są także dyfuzory zapachowe i świece oraz kolekcje specjalne, jak Tales of London czy Wild Things.

Lampy marki Ashleigh & Burwood dostępne są na stronie www.aromanti.pl. Do końca grudnia czytelnicy na:Temat otrzymują 10 proc. rabatu na cały asortyment. Podczas składania zamówienia wystarczy podać hasło: NATEMAT.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Aromanti.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...