Kiedy to on poucza cię w kwestii stylu... Oto wysmakowane prezenty dla wybrednych

Fot. naTemat
Współczynnik stylu - to dla niektórych jedno z istotniejszych kryteriów oceny. I nie ważne, czy mowa o codziennym ubiorze, wystroju wnętrza czy… prezencie gwiazdkowym. Znalezienie odpowiedniego podarunku dla kogoś, kto krytycznym okiem potrafi spojrzeć nawet na szew jakim do ubrania przytwierdzona jest metka, nie należy do zadań najprostszych. Sprawdźcie nasze podpowiedzi - mamy kilka niebanalnych propozycji.


Jeśli już mówimy o metkach i ubraniach - absolutnie nie idźcie tą drogą. To samowolne pakowanie się na minę. Prawdopodobieństwo, że fason koszuli, nad którym tak rozpływał się sprzedawca, zostanie przez naszego wybrednego obdarowanego skwitowany pobłażliwym określeniem “nie w trendzie”, jest spore. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest trzymanie się elementów, których modowe wahania nie dotyczą. Akcesoria takie jak jedwabny krawat czy poszetka zawsze się sprawdzą.

Wartością dodaną do takiego ponadczasowego prezentu może być niebanalne opakowanie. Buszując po sklepach z designerskimi akcesoriami do wystroju wnętrz pewnie nie raz natknęliście się na intrygujące, ozdobne pudełka. I nawet jeśli nigdy tego otwarcie nie przyznał, można przypuszczać, że w swoich stylowych wnętrzach z pewnością znajdzie dla nich odpowiednie miejsce.
Jeśli mimo wszystko kwestie związane z garderobą samą w sobie znajdują się poza waszą strefą komfortu, odpuście poszukiwania prezentu stylowego - poszukajcie takiego, który o stylu będzie opowiadał. Biografia ulubionego projektanta, czy album dokumentujący najbardziej stylowe miejsca świata, to pozycje warte rozważenia.
Za pretekst do spędzenia kilku wieczorów w domowym zaciszu z nową książką podziękuje każdy, bez względu na to, czy do kwestii stylu podchodzi poważnie czy pobieżnie. Dla równowagi powinniśmy również zadbać o prezent, którym obdarowany będzie mógł się chwalić w szerszym gronie.
I tu stylowość znów zyskuje na znaczeniu. Z zestawu luksusowego szkła ucieszy się wielu, ale jeśli chcemy zrobić naprawdę duże wrażenie, musimy poszukać unikalnych form. Karafka i szklanki o podstawach w kształcie rombu - to nasz typ. Do prezentowego pudełka dodajcie również akcent, który jest aromatycznym motywem przewodnim. Wśród popularnych zimowych nut może się znaleźć na przykład orzech. Popularne zimowe bakalie można wyeksponować w specjalnie do tego przeznaczonej misie. Zestaw o tyle przemyślany, co intrygujący. Z pomysłem? Jak najbardziej.

Za pomoc w realizacji sesji dziękujemy sklepom Duka i Miloo Home. Produkty znajdziecie na ich stronach internetowych.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu