W święta nie musisz być przyspawany do stołu. Rozrywkowe Centrum Miasta będzie miało dla ciebie alternatywę

Hulakula to nowoczesne centrum rozrywki, usytuowane przy ul. Jagiellońska 82b w Warszawie.
Hulakula to nowoczesne centrum rozrywki, usytuowane przy ul. Jagiellońska 82b w Warszawie. Materiały prasowe
Święta – to czas odpoczynku i relaksu, który tradycyjnie spędzamy w gronie najbliższych, ale nie każdy koniecznie chciałby je spędzić w całości przy świątecznym stole. Coraz chętniej szukamy aktywnych form wypoczynku, także w czasie świąt. Gdzie więc w nadchodzące święta warszawiacy mogliby zabawić się? My polecamy bogatą ofertę Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

Hulakula – to jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki w Warszawie, które od roku działa w nowych, przestronnych wnętrzach przy ul. Jagiellońskiej 82B. Nowa siedziba – usytuowana na Pradze Północ – robi wrażenie zarówno swoim rozmiarem, jak i świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań. Nowa Hulakula – to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw, dwie sale klubowe, restauracja, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar, a także bogaty program, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne. A co gospodarze Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowali na święta?

Już 23 grudnia Hulakula zaprasza na imprezę The Night Before Christmas. Tego wieczora w sali głównej rządzić będą DJ Rathek i DJ Poniecki. Gdy choinka będzie już ubrana, prezenty zapakowane, a zakwas na barszcz pięknie zaczerwieni się, będzie to dobry czas na doładowanie energii i restart przed pierwszą gwiazdką. Muzyczna noc w Hulakula na pewno to zagwarantuje.

Natomiast w pierwszy dzień świąt – 25 grudnia – muzycznym parkietem w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta zawładnie szwedzka gwiazda – DJ i producent muzyczny AronChupa – twórca takich hitów jak I'm an Albatraoz oraz Llama in my Living Room, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie.
AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, popularność zyskał po wydaniu w sierpniu 2012 r. singla I'm an Albatraoz, który zdobył pierwsze miejsce na szwedzkiej liście przebojów, a także dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniach hitów m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, a także w Australii i Nowej Zelandii. Teledysk do tej piosenki ma ponad 860 mln wyświetleń. Klip do jego najnowszego singla – Llama in my Living Room – w ciągu sześciu miesięcy osiągnął poziom ponad 53 mln odtworzeń.

W drugi dzień świąt – 26 grudnia – Hulakula zaprasza na X-MAS DISCO FEVER. Za konsolą – rezydent Hulakula DJ Kamil. Tego wieczora na pewno będzie można spalić nadmiar świątecznych kalorii przy największych hitach disco.

W te święta zdecydowanie warto wyjść z domu i warto odwiedzić Hulakula. Wszystkie szczegóły dotyczące bieżących wydarzeń znajdują się na stronie Hulakula i profilu FB.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...