Pierwszy taki ranking w Polsce. W końcu ustalili, jakie są najlepsze polskie hotele SPA

9 stycznia odbędzie się gala Perfect SPA Awards 2017
9 stycznia odbędzie się gala Perfect SPA Awards 2017 Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta
Polacy coraz chętniej odwiedzają hotele SPA. Już co czwarty Polak ma w planach pobyt w takim ośrodku. Nie dziwi więc, że przybywa kolejnych lokali, przez co wybranie najlepszego staję się wyzwaniem. Pomocne są jednak rankingi, które mogą stanowić cenną wskazówkę.


Jeden z nich zostanie zaprezentowany 9 stycznia podczas gali Perfect SPA Awards 2017, na której zostaną wyłonione najlepsze hotele SPA i day SPA w Polsce. Ale nie tylko – poznamy też godne uwagi zagraniczne oferty dla spragnionych relaksu.

Liczba hoteli SPA w Polsce jest obecnie olbrzymia. Jeszcze 10 lat temu, by znaleźć się wśród 100 najlepszych rodzimych hoteli SPA, wystarczyło tylko takie miejsce otworzyć. Dziś, kiedy istnieje prawie 800 ośrodków, konieczne okazuje się zaoferowanie klientom jak najlepszych usług. Inaczej nie ma mowy o pojawieniu się w prestiżowym rankingu, który stanowi pewien wyznacznik jakości.

No dobrze, ale czy Perfect SPA Awards to nie następny konkurs dla „towarzystwa wzajemnej adoracji”? Jarosław Kret, redaktor naczelny magazynu „Eden”, traktującego o zdrowym życiu, stanowczo temu zaprzecza. – Perfect SPA Awards nie jest kolejnym konkursem, w którym branżowcy wręczają sobie wzajemnie nagrody. Wyróżnienia przyznane w tym plebiscycie są o wiele cenniejsze, bo w kilku kategoriach przyznają je sami goście, którzy przez 7 miesięcy 2017 roku głosowali na portalu www.SPAeden.pl, wybierając swoje ulubione obiekty SPA – wyjaśnia.


Tym niemniej, już niezależnie od wyboru gości, oddzielne tytuły zostaną przyznane przez Kapitułę Konkursu, na którą składają się eksperci z branży. Przyjrzą się oni ofertom dla niemal każdej grupy odbiorczej, jak np. rodzin z dziećmi czy biznesmenów, szukających odpoczynku przy okazji biznesowej konferencji.

Podczas trwania gali (hotel Bellotto w Warszawie) zgromadzeni poznają więc pierwszy „Ranking 100 Najlepszych Hoteli SPA w Polsce”. Poza opiniami gości i ekspertów, powstał on też na bazie opinii użytkowników najpopularniejszych portali turystycznych i rezerwacyjnych. Partnerami konkursu są Hiszpania i Czechy, dlatego w trakcie Perfect SPA Awards 2017 dowiemy się, jakie są najlepsze hotele SPA na Wyspach Kanaryjskich czy Balearach, a ponadto – najciekawsze uzdrowiska na Półwyspie Iberyjskim.

O wynikach na pewno będziemy Was informować.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...