ATOMY – torebki, które powinna mieć każda minimalistka w swojej szafie

Oryginalna kolekcja torebek  ATOMY
Oryginalna kolekcja torebek ATOMY Fot. Lucyna Kolendo/ Materiały prasowe
ATOMY to w założeniach gdańskiej marki skórzane moduły, zaprojektowane tak, aby zestawiać je ze sobą i bawić się nimi są. Motyw przewodni linii 2018 to jedność myśli i ciała oraz przedstawienie interakcji zachodzącej pomiędzy oddziałującymi na siebie nawzajem ludźmi.


Kolekcja torebek ATOMY 2018 jest baśniowym melanżem wzorów kształtów, natomiast motyw przewodni lookbooka to jedność ciała i myśli oraz przedstawienie interakcji zachodzącej pomiędzy oddziałującymi na siebie nawzajem ludźmi.
Najnowsza kolekcja gdańskiej marki jest hołdem dla geometrii formy. Tym razem jednak oferta marki poszerzona został o szereg futurystycznych fasonów. W najnowszej linii nie zabraknie soczystej czerwieni, ale również technologii druku 3D. Torebki gdańskiego brandu łączą aktualne trendy z minimalistyczną klasyką, które świetnie sprawdzą się na wiele okazji.
ATOMY to marka, która powstała w Gdańsku. Filozofia brandu oparta została o Lean Manufacturing, co oznacza metodę efektywnego zarządzania produkcją. Wszystkie torebki zaprojektowane zostały tak, aby jak najlepiej, w ergonomiczny sposób wykorzystać materiał, z którego są wykonane. Jedną z najważniejszych idei ATOMÓW jest ich lokalna produkcja w Polsce, dlatego też twórcy brandu korzystają tylko z miejscowych wytwórni materiałów i zakładów kaletniczych. Co najważniejsze - wszystkie torebki szyte są ręcznie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...