Joanna Krupa nie do poznania. Modelka skanduje wulgarne hasło "CHWDP"

Joanna Krupa rapuje w słusznej sprawie
Joanna Krupa rapuje w słusznej sprawie Fot. Instagram/Joanna Krupa
Joanna Krupa najwyraźniej postanowiła zostać raperką. Zrobiła to w słusznym celu, z miłości do czworonogów. I niech was nie zmyli wulgarny napis na koszulce modelki - CHWDP.


Polacy kochają Joannę Krupę za bezpośredniość, zabawnie kaleczący język polski oraz za zaangażowanie w sprawy zwierząt. Modelka na każdym kroku podkreśla, jak ważne są dla niej zwierzaki, a zwłaszcza czworonogi. 38-letnia gwiazda bierze udział w kampaniach PETA, gdzie bez oporów potrafi się rozebrać i powiedzieć "prędzej pójdę naga, niż w futrze”.Krupa była również gospodynią programu "Misja pies”, w którym pomagała zwierzętom znaleźć dom.
Niektórzy dziwią się, co z gołębim sercem Krupy ma wspólnego wulgarny napis CHWDP, który od kilku dni pojawia się na jej Instagramie. jak się okazuje, hasło nie ma nic wspólnego z tym, co młodzi ludzie wypisują na osiedlowych murach. Krupa postanowiła zinterpretować popularny skrót na swój sposób. Według niej CHWDP to nic innego jak "chcę wam dać psa”, a teledysk jest częścią kampanii zachęcającej do adopcji czworonogów. – Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem «Chce Wam dać psa»!” - napisała modelka w mediach społecznościowych.
To samo hasło pojawia się również w krótkim filmiku, krążącym w sieci. Krupa w teledysku wcieliła się w raperkę, która razem z tancerką Heleną Ganyaljan namawia do adopcji psów. A robi to w dość oryginalny sposób. "Po co kupować, jak można adoptować, łatwiej psa niż faceta wychować" - rapuje Krupa. Jak nietrudno się domyślić, reakcje internautów na wokalno-słowne wyczyny Krupy są bardzo pozytywne. "Miau, miau! - tak robią suki. Ale czy pies, czy suka - kochać trzeba tak samo jak nas kochają. Dobry klip, swoją drogą. Dżoana zaskakuje - napisał jedne z internautów pod teledyskiem na Youtube. Patrząc na to kim jest Joanna - wyszło genialnie. Czekamy na płytę! - dodał inny z fanów.
Joanna Krupa o akcji promującej adopcję czworonogów opowiedziała również w programie "Dzień dobry TVN”. Modelka pojawiła się także w koszulce z tym samym napisem, co oczywiście nie uszło uwadze prowadzących. Na szczęście szybko wytłumaczyła, że kontrowersyjne hasło w tym przypadku ma pozytywne przesłanie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza