Ona ma szansę na wielką karierę. Magdalena Filipowska to Polka, która dotarła na finału brytyjskiego "Top Model"

Magdalena Filipowska dostała się do brytyjskiej edycji "Top Model"
Magdalena Filipowska dostała się do brytyjskiej edycji "Top Model" Fot. Instagram/Magdalena Filipowska
Program "Top Model" cieszy się ogromną popularnością w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii. W brytyjskiej edycji show wystąpiła Polka, Magdalena Filipowska. 33-latka ze Świebodzina odniosła już spory sukces i dostała się do finału show.


Program "Top model. Zostań modelką" daje możliwość wielu młodym kobietom i mężczyznom przebić się do świata kariery. Choć telewizyjny program rządzi się swoimi prawami i rzadko przyszłe modelki i modele, którzy w nim wystąpili trafiają na wybiegi, daje szansę na udział w wielu ciekawych kampaniach modowych. Przekonała się o tym Magdalena Filipowska, 33-letnia Polka ze Świebodzina. Magda wzięła udział w brytyjskiej wersji "Top model". Jak wyszło? Bardzo dobrze, tym bardziej, że Filipowska dostała się do ścisłego finału.


Ciężkie początki za granicą
Droga do sukcesu Magdy, jak to w życiu bywa, wcale nie była usłana różami. Filipowska do Wielkiej Brytanii przyjechała trzy lata temu. Bez znajomości języka, rodziny, przyjaciół było jej ciężko. "Do tego zawsze byłam nieśmiała i brakowało mi jakiejkolwiek pewności siebie gdyż pochodzę z wielodzietnej rodziny. Tak jak większość osób, która tu przyjeżdża, zaczęłam od pracy jako kelnerka, co dało mi możliwość utrzymania się i uczenia języka angielskiego. Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody" - opowiedziała w rozmowie z Gazetą Lubuską.

Nowa miłość
Udało jej się przezwyciężyć przeszkody, dzięki swojemu uporowi, a także nowej miłości. Partner Magdy, który z zawodu jest fotografem nauczył ją pracy z kamerą i obudził w niej poczucie pewności siebie. Z kolejnymi zdjęciami nieśmiałość Magdy powoli zniknęła, aż w końcu postanowiła całkiem ją przełamać, zgłaszając się do brytyjskiej wersji popularnego show.
Dotarła aż do finału
Początkowo cieszyła się, ze może po prostu być w programie, natomiast gdy zaczęła przechodzić do kolejnych etapów, aż wreszcie do finału, radości nie było końca. Choć na finałowy odcinek Magda i jej fani muszą jeszcze trochę poczekać ( ostatni odcinek zaplanowano na 6 i 7 kwietnia tego roku) 33-letnia Polka już dostaje oferty pracy. "Zaczęłam pracę z innymi fotografami, biorę udział w sesjach zdjęciowych i dostaję sporo ofert współpracy" - zdradziła modelka.
Miłość do mody
Na Instagramie Filipowskiej coraz częściej pojawiają się zdjęcia z sesji modowych. Na razie fotografie wyglądają amatorsko, jednak może niedługo to się zmieni i współpracą z Polką zainteresują się wielkie brandy modowe. Tym bardziej, iż jak twierdzi, miłość do mody ma we krwi. Od dziecka ją lubiła i wreszcie teraz może się realizować na tym polu. Trzymamy kciuki za zwycięstwo Filipowskiej w kwietniu!