Gwiazdor "Gry o tron" ma nową rolę. I tym razem nie jest to rola filmowa

Znany z m.in. "Gry o tron" Nikolaj Coster-Waldau zostął nowym  ambasadorem L'Oreal
Znany z m.in. "Gry o tron" Nikolaj Coster-Waldau zostął nowym ambasadorem L'Oreal Fot. Materiały prasowe
Znany z takich produkcji jak m.in. "Helikopter w ogniu" oraz "Gra o tron" Nikolaj Coster-Waldau ma nową rolę. Nie jest to jednak kolejne filmowe wyzwanie. 47-letni duński gwiazdor ogłoszony został globalnym ambasadorem marki Men Expert L’Oréal.


47-letni duński aktor uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych i najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Popularność zdobył dzięki rolom zagranym w ponad 40 filmach. Mogliśmy go podziwiać w m.in. "Grze o tron", "Helikopterze w ogniu" oraz "Łowcach głów". Markę Men Expert zainspirowały nie tylko jego świetne kreacje aktorskie, ale również osobiste zaangażowanie w kampanie charytatywne.

Na pytanie, co dla niego oznacza bycie ambasadorem, odpowiada: "To dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. W pełni zgadzam się z głównym przesłaniem marki: bycia najlepszym, jakim możesz być, w każdym wieku. L’Oréal Paris Men Expert jest znana ze skutecznych produktów opracowanych specjalnie dla nas, mężczyzn. Ważne jest dla mnie to, że jako ambasador marki mam możliwość rekomendowania produktów, w których moc wierzę".
L’Oréal Paris Men Expert zaprojektowała innowacyjną gamę dezodorantów zapobiegających utracie poczucia komfortu wywołanego przez: wysoką temperaturę powietrza, wysiłek fizyczny, stres, gorące i pikantne potrawy. Każda z gam posiada innowacyjną, zaawansowana technologię, oferująca długotrwałą ochronę przed potem, nieprzyjemnym zapachem czy śladami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...