Okropna wpadka na okładce "Vanity Fair". Ośmieszyli Reese Witherspoon i Oprah Winfrey

Fatalne wpadki na zdjęciach "Vanity Fair"
Fatalne wpadki na zdjęciach "Vanity Fair" Fot. Annie Leibovitz / Vanity Fair
Wiele widzieliśmy już wtop autorstwa grafików, szczególnie tych przygotowujących okładki magazynów. Ale czegoś takiego chyba nie było. Ten grafik płakał, jak obrabiał zdjęcia do "Vanity Fair" m.in. z Reese Witherspoon i Oprah Winfrey.


Zdjęcia są efektem tradycyjnej sesji, do której raz w roku magazyn "Vanity Fair" zaprasza gwiazdy Hollywood. Tym razem na okładce wystąpili Tom Hanks, Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Oprah Winfrey. Fotografowała ich Annie Leibovitz, znana z pracy z gwiazdami. "Zawalili" jednak graficy, co natychmiast dostrzegli internauci i czytelnicy.
Na zdjęciu powyżej widać na przykład, że Witherspoon ma... 3 nogi. "Cóż, chyba każdy już wie, że mam 3 nogi. Mam nadzieję, że wciąż mnie akceptujecie" – skomentowała na Twitterze sama aktorka.

Na tym jednak nie koniec. Poszkodowana została także Oprah Winfrey, której przyprawiono 3 ręce. "Akceptuję twoje 3 nogi, tak jak ty akceptujesz moje 3 ręce" – napisała Winfrey do koleżanki. Grunt to dystans, ale ktoś powinien dostać porządną burę za obsługę Photoshopa...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...