Agencja modelek w kontrze do wszystkich. Zatrudnia tylko modelki i modelki powyżej 45. roku życia

W Rosji agencja Oldushka zatrudnia osoby powyżej 45 roku życia
W Rosji agencja Oldushka zatrudnia osoby powyżej 45 roku życia Fot. Oldushka.tilds.ws
Ta agencja modeli i modelek jest inna niż wszystkie. Tak z pewnością można powiedzieć o rosyjskiej firmie Oldushka, która współpracuje z osobami powyżej 45. roku życia i promuje dojrzałe piękno.


W modelingu od jakiegoś czasu na szczęście oprócz ultraszczupłych modelek promowane są dziewczyny o pełniejszych kształtach, a do kampanii reklamowych zatrudniane są modelki i aktorki w dojrzałym wieku. W Polsce najlepszym przykładem jest nazwisko 81-letniej Heleny Norowicz, kiedyś gwiazdy warszawskiego Teatru Studio, dziś muzy polskiego duetu BOHOBOCO.
Za granicą trend na dojrzałość również ma się bardzo dobrze. Szczególnie widać to w Rosji, gdzie powstała agencja Olduska, zatrudniająca modeli i modelki powyżej 45. roku życia. Jej założycielem jest fotograf Igor Gavar, który początkowo robił zdjęcia stylowo ubranym emerytom na ulicach Moskwy. Jednak udało mu się zgromadzić na zdjęciach tak dużo ciekawych, dojrzałych osób, iż postanowił założyć agencję. "Piękno – to wartość, która staje się cenniejsza wraz z wiekiem”  – podkreśla Gavar. I ma rację, gdyż zdjęcia modelek i modeli w kwiecie wieku robią wrażenie.
Oldushka doczekała się osiemnastu osób w wieku od 45 do 80 lat. Zmarszczki i siwe włosy to w ich przypadku tylko zalety, które przekładają się na rozmaite projekty i kampanie reklamowe.
Podopieczni Igora Gavara nie mogą narzekać na brak zleceń. Biorą udział w sesjach zdjęciowych zarówno w Rosji, ale również za granicą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...