Córka Jana Englerta skrzywdzona przez... plotki? Prawda o "Barwach Szczęścia" ma być inna

W serialu "Barwy szczęścia" Helena Englert  zagrała zbuntowaną nastolatkę Angelę
W serialu "Barwy szczęścia" Helena Englert zagrała zbuntowaną nastolatkę Angelę Fot. materiały prasowe
Chyba o żadnej młodziutkiej aktorce nie było tak głośno w ostatnim czasie, jak o Helenie Englert. 18-letnia córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny najpierw zagrała łóżkową scenę w "Barwach szczęścia” ze swoim serialowym nauczycielem. To jeszcze nie wszystko. Niedawno pojawiły się doniesienia jednego z tabloidów o tym, jakoby młoda aktorka była faworyzowana przez twórców serialu ze względu na znane nazwisko. Helena zdecydowała się odejść z "Barw szczęścia", podobnie jak jej serialowa koleżanka Honorata Witańska. Jednak opuszczenie przez nich serialu nie ma nic wspólnego z medialnymi doniesieniami...


Nazwisko 18-letniej Heleny Englert jest na ustach wszystkich i mimo młodego wieku córka Jana Englerta zdążyła już nieźle namieszać. W końcu o dzieciach aktorów zawsze jest głośniej, niż o zwykłych, początkujących aktorach, o których nikt jeszcze nie słyszał. Helena Englert dopiero rozpoczyna swoją drogę z aktorstwem i show-biznesem. Do "Barw szczęścia” - serialu emitowanego od lat w TVP2 - nastolatka zdążyła wejść mocnym wątkiem.


Scena łóżkowa w "Barwach szczęścia"
Helena wcieliła się w rolę zbuntowanej nastolatki Angeli, która nawiązała romans z 20 lat starszym nauczycielem geografii. Englert była bardzo podekscytowana tą rolą i cieszyła się, że będzie mogła zagrać odważną scenę. W mediach huczało, iż słynni rodzice - Jan Englert i Beata Ścibakówna, są przeciwni rozbieranym scenom niepełnoletniej córki. Tymczasem w wywiadzie dla jednego z kolorowych magazynów Jan Englert mówił: "Helena przyszła do mnie pewnego dnia i spytała: "Tato, mam taką scenę w scenariuszu, co zrobić?" Odpowiedziałem: "Jak to co? Jeśli chcesz uprawiać ten zawód, musisz zagrać, i koniec”. Uważam bowiem, że jak się mówi A, trzeba powiedzieć B”.

Z serialem pożegnała się również Helena Englert. – Współpraca produkcji "Barw szczęścia" z Heleną Englert została zawieszona kilka miesięcy temu ze względu na jej zajęcia szkolne. Wątek jej bohaterki - Angeli - cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów i niewykluczone, że powróci w serialu za jakiś czas – skomentowała Baranowska. Rzeczywiście, Helena planuje skupić się na międzynarodowej maturze, a po niej chciałaby dostać się na studia aktorskie do Londynu.
Trwa ładowanie komentarzy...
ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka