To ona była największą sensacją ramówki TVN. 41-letnia Magda Mołek zachwyca w ciąży

Magda Mołek jest w ciąży. To będzie jej drugie dziecko.
Magda Mołek jest w ciąży. To będzie jej drugie dziecko. Instagram Magdy Mołek
Ciąża po 40. roku życia budzi wielkie emocje, również wśród gwiazd. Niedawno radosną nowiną pochwaliła się na swoim Instagramie Magda Mołek, która po raz drugi zostanie mamą. Na wczorajszej konferencji ramówkowej TVN to właśnie ona była największą gwiazdą stacji, a gratulacjom nie było końca.


Na późne macierzyństwo decyduje się coraz więcej kobiet. Magda Mołek, która co prawda jest już mamą 6-letniego Henryka, zostanie nią niebawem po raz drugi. Dziennikarka nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie, zamieszczając zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. "Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe - napisała prowadząca "W roli głównej". Jak nietrudno się domyślić, pod postem posypał się łańcuszek gratulacji, zarówno od fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży.
Na wczorajszej wiosennej konferencji ramówkowej TVN to właśnie Mołek skradła największą uwagę fotoreporterów i zaproszonych gości. W delikatnej sukni do ziemi w stylu boho podkreślającej ciążowe kształty wyglądała kwitnąco i trzeba przyznać, ze macierzyństwo bardzo jej służy.

Dziennikarka "Dzień dobry TVN” bez końca otrzymywała gratululacje. Nic dziwnego, w końcu Mołek jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Próżno szukać skandali na jej koncie. Od sześciu lat jest w szczęśliwym małżeństwie z prawnikiem Maciejem Taborowskim, jednak parę bardzo rzadko możemy zobaczyć razem na ściankach oraz w mediach społecznościowych. Mołek najczęściej publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z planu "Dzień dobry TVN” lub podróży, a informacja o ciąży jest jedyną prywatną wiadomością, którą gwiazda zamieściła w ciągu ostatnich miesięcy.
Sławne mamy po 40. zawsze są nośnym tematem, zarówno w mediach, jak i wśród wielbicieli gwiazd. Ciążą Małgorzaty Kożuchowskiej, która zdecydowała się na dziecko mając 43 lata żyła cała Polska. Podobnie było w przypadku Justyny Steczkowskiej. Trzecie dziecko piosenkarki przyszło na świat, gdy miała 41 lat. Z kolei aktorka Małgorzata Lewińska, znana z m.in. serialu "Lokatorzy", urodziła bliźniaki, mając 43 lata.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Nagle stałam się rośliną w pieluchach". Anna miała 24 lata, gdy została uwięziona we własnym ciele

DADHERO.PL

0 0Nie masz pojęcia, jak wychować swoją córkę? Tato, oto 10 złotych rad specjalnie dla Ciebie
0 0Dobry zegarek nie musi być "Swiss Made". Fajne czasomierze powstają i w innych krajach Europy
0 0Podobno w domu jest spokój. Do nowego Sejmu weszli ojciec oraz syn – i są w różnych partiach!
MOTO 0 0Czy McLaren naprawdę jest tak kosmiczny, jak wygląda? W środku od razu zaskakuje jedna rzecz
POPKULTURA 0 0Zepsuliście mi serial, na który czekałam! "Batwoman" miała być hitem, a jest porażką
0 0Gdańsk z prestiżową nagrodą. Miasto rządzone przez Dulkiewicz dostanie 50 tys. euro
0 0500+ już się wypaliło. Wystarczył rok, by w Polsce żyło prawie pół miliona więcej skrajnie biednych