Fani Lewandowskiej zwrócili uwagę tylko na jedną rzecz z tego zdjęcia. Kurtka z sieciówki to hit

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce z H&M. Ty też możesz mieć ją w swojej szafie!
Anna Lewandowska w czerwonej kurtce z H&M. Ty też możesz mieć ją w swojej szafie! Fot. Instagram Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska zdecydowanie wyszła z cienia męża, stając się wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet, które chcą czuć się fit. Od dłuższego czasu podziwiany i komentowany jest nie tylko styl życia trenerki, ale również jej modowe wybory.

Lewandowska, poza doskonałą sylwetką i skutecznymi programami treningowymi, może pochwalić się również nienagannymi stylizacjami i wyczuciem aktualnych trendów. Zwykle kreacje, na które decyduje się sportsmanka pochodzą od światowej sławy projektantów, w związku z czym przeciętnej kobiety zwyczajnie na nie nie stać. Od czasu do czasu Lewandowskiej zdarza się jednak postawić na ciuchy z sieciówki, które są w zasięgu każdej z nas.
Niejedna czujna obserwatorka Instagrama z pewnością zwróciła uwagę na jedno z ostatnich zdjęć Anny Lewandowskiej w czerwonej, lakierowanej puchówce. Mamy dobrą wiadomość! Kurtka pochodzi z H&M i kosztuje niewiele ponad 200 zł. Niestety model nie jest już dostępny on-line, ale pojedyncze sztuki wciąż można upolować na wyprzedażach w sklepach stacjonarnych. Gotowe na poszukiwania? Warto spróbować!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...