Jesteś samotna, a chcesz pochwalić się na Instagramie kwiatami na Walentynki? Ta wypożyczalnia pomaga

Wypożyczalnie kwiatów wynajmą ci piękny bukiet, który pozwoli ci na wykonanie perfekcyjnego selfie
Wypożyczalnie kwiatów wynajmą ci piękny bukiet, który pozwoli ci na wykonanie perfekcyjnego selfie Fot. Pixabay
Chcesz pochwalić się walentynkowym bukietem na Instagramie, ale nie masz sympatii? A może masz partnera, ale wiesz, że o prezencie w dzień zakochanych możesz tylko pomarzyć? Teraz to żaden problem! Powstały firmy, które wynajmą ci kwiaty. Jak to działa?

Kiedy wydaje się, że wszystkie możliwe pomysły na zaskakujący biznes zostały wykorzystane, pojawia się coś, co sprawia, że myślimy: "Jak ja mogłem na to nie wpaść”. Tak też jest w przypadku wynajmowania kwiatów – pomysł z początku może wydawać się dość głupi, ale jakby o tym pomyśleć głębiej, ma to i sens i potencjał.

Wszystko jest bardzo proste. Znajdujemy wypożyczalnię, wybieramy kwiaty, płacimy i … już! Wybrany bukiet zostaje dostarczony pod nasze drzwi. Za jedyne 40 zł otrzymasz spektakularny bukiet 101 róż, który wzbudzi zazdrość wszystkich przyjaciółek i znajomych "na Insta".

Jest jedno "ale”. Kwiaty dostajesz tylko na 10, 15 minut. Jeżeli więc planujesz sesję na social media, lepiej przygotuj wszystko jeszcze przed dostawą. Pieniądze i plan zdobycia dziesiątek albo i setek lajków nie może przecież pójść na marne. Bukiet możesz oczywiście zamawiać nie tylko z okazji Walentynek czy święta kobiet, ale również na co dzień. Bo w zasadzie, czemu nie?
Choć wynajmowanie kwiatów można komentować w różny, niekoniecznie entuzjastyczny sposób, to trzeba przyznać, że usługa odpowiada na aktualne trendy i zapotrzebowania. Wypożyczalnia pozwala wykonać zdjęcie idealne, które może dodać nam punktów do, jakże ważnego w dzisiejszych czasach, wizerunku w social mediach, a jednocześnie nie zmusza do nabywania przedmiotu na własność, co we współczesnym środowisku, lubującym się w rozmaitych wynajmach, jest wielką zaletą.


Źródło: finanse.wp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...