Zapomnijcie o siostrach Godlewskich. Bliźniaczki Krakowskie pokazują, jak wyrzeźbić ciało każdej kobiety

Sandra i Agnieszka Krakowskie są motywacją dla wielu kobiet
Sandra i Agnieszka Krakowskie są motywacją dla wielu kobiet
Siła sióstr. To określenie idealnie pasuje do Sandry i Agnieszki Krakowskich, 23-letnich bliźniaczek, które na co dzień pracują jako trenerki personalne w jednym z warszawskich klubów fitness. Dziewczyny podbijają media społecznościowe, publikując fotografie piękne wyrzeźbionych ciał. Chętnie dzielą się również ze swoimi fankami zestawami prostych ćwiczeń, które łatwo może odtworzyć każda z nas.

Kolejne siostry podbijają show-biznes. Po siostrach Godlewskich, które w wątpliwym stylu wdarły się do showbiznesu, przyszedł czas na siostry Krakowskie. W przeciwieństwie do Godlewskich Sandra i Agnieszka Krakowskie nie budują swojej popularności na taniej kontrowersji. Dziewczyny pracują na co dzień jako trenerki personalne w jednym z warszawskich klubów fitness.

– Współpracujemy z kobietami i pomagamy im w osiągnięciu wyznaczonego celu, a przede wszystkim zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych i trybu życia. Kochamy to co robimy. Fitness to całe nasze życi, dlatego tez największa nagrodą, jaką możemy dostać, to uśmiech na twarzy osoby, która zaczyna zauważać efekty swojej ciężkiej pracy – mówi nam Sandra Krakowska.

Jako bliźniaczki działają zawsze razem, również prowadząc wspólne konto na Instagramie. Profil Squat Twins doczekał się już 82, 7 tys. obserwujących. Nic dziwnego! Dziewczyny przyciągają uwagę obu płci pięknie wyrzeźbionymi ciałami.

Ćwiczenia i gra w siatkówkę
Jak zgodnie przyznają, umięśnione kształty to efekt wielu ćwiczeń, a także wieloletniej gry w siatkówkę. – W tamtym momencie zrezygnowałyśmy z siatkówki i z boiska siatkarskiego przeszłyśmy na siłownię. Przy zastosowaniu odpowiedniej diety, ku naszemu zaskoczeniu efekty przychodziły naprawdę w zadziwiającym tempie. Zakochałyśmy się w ciężkiej pracy nad naszymi sylwetkami i tak zostało do dziś. To piękne być ",twórcą" własnego ciała – zdradza Sandra.
Wygląda na to, że Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej wyrosła niezła konkurencja. 23-latki z Warszawy zachwyciły nie tylko tę męską część fanów, komentujących ich wdzięki na Instagramie. Przede wszystkim dziewczyny są motywacją dla wielu Polek, które tak jak one chcą mieć piękne ciała.


Porady motywacyjne i zestawy ćwiczeń na Instagramie
Dziewczyny trafiają do nich prezentując na swoim profilu masę porad, a także filmiki, na których pokazują proste ćwiczenia na wybrane partie ciała. Chętnie publikują wyzwania motywacyjne i zapraszają do nich Polki. "Dziewczyny! Mamy dla Was wyzwanie. Na samym początku zamysł był zupełnie inny... Jako, że uwielbiamy testować, modyfikować ćwiczenia pod swoje potrzeby i obserwować ich wpływ na nasze sylwetki, chciałyśmy dać sobie miesiąc z gumami power band i zdać Wam relacje. Natomiast dlaczego mamy działać same a nie z Wami!?!?!?Zróbmy to razem! Co wy na to? Nasze ustawienie bieżni : - maksymalnie w górę, - prędkość 1,5. Pamiętajcie o tym, że jesteśmy bardzo wysokie, dlatego też kobietki, które nie przekraczają 180 cm wzrostu, prędkość powinny ustawić sobie mniejszą. Kroki stawiacie do przodu ale na boki, przenosicie ciężar ciała na nogę stawiana na bieżni" – tak właśnie brzmi jedno z ćwiczeniowych wyzwań Sandry i Agnieszki.
Chętnych do testowania nie brakuje. "Próbowałam. Jest super" – napisała jedna z fanek z sióstr Krakowskich. Druga dodała: "Jest ogień". Dziewczyny bardzo często pytają Sandrę i Agnieszkę, co trzeba zrobić, aby mieć tak wyrzeźbione pośladki, jak one. Krakowskie zgodnie odpowiadają: "Treningi i jeszcze raz treningi".

– Ćwiczymy siłowo 6 razy w tygodniu. Na jednym treningu ćwiczymy jedną, góra dwie partie mięśniowe. Nie boimy się ciężarów, a wręcz przeciwnie, my je kochamy. Naszym zdaniem kobiety robią jeden podstawowy błąd: unikają ciężarów jak ognia. Nie wychodzą poza strefę cardio, przez co efekty rozwlekają się w czasie. Dlatego każdej kobietce, z którą współpracujemy, tłumaczymy, że ćwicząc siłowo nawet parę razy w tygodniu żadna z nas nie jest w stanie rozrosnąć do nie wiadomo jakich rozmiarów, ponieważ predyspozycje nam na to nie pozwalają – dodaje trenerka.
Co jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki? – Determinacja i cierpliwość – tłumaczy Sandra. I choć popularność sióstr jest imponująca, one nie uważają się za żadne gwiazdy.

– Jesteśmy normalnymi dziewczynami , które dzielą się z kobietami efektami ciężkiej pracy i tym co kochają. Nigdy nie szukałyśmy rozgłosu ani szumu wokół siebie. Chcemy motywować ludzi, którzy szukają klucza do ciężkiej pracy i walki o lepsza sylwetkę, a przede wszystkim zdrowie – podsumowuje moja rozmówczyni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...