Oto hity wiosennych kolekcji. Wiemy, gdzie kupić je taniej, nie czekając na wyprzedaże

Wiosna, wiosna - ah, to ty. Tylko dlaczego jeszcze nie przeceniona? Mamy na to sposób
Wiosna, wiosna - ah, to ty. Tylko dlaczego jeszcze nie przeceniona? Mamy na to sposób Fot. Top Secret / Hexeline
Uzupełnianie braków w szafie na wiosnę to wyzwanie na miarę wizyty w cukierni, w czasie, kiedy właśnie zdecydowaliśmy się na dietę. Oczy by jadły: po królujących zimą szarościach, beżach i brązach, wzrok przyciąga nawet względnie jaskrawa nitka przy metce. Nadzieja, że w sytuacji modowego wyposzczenia resztki rozsądku powstrzymają nas przed pozostawieniem na sklepowej ladzie całej wypłaty mogą okazać się, lekko mówiąc, płonne. Zanim ruszycie na wiosenny shopping, warto obrać odpowiednią taktykę.


Przede wszystkim, przygotujcie listę rzeczy, które bezwzględnie musicie mieć i tych, bez których ewentualnie będziecie mogły się obejść. Warto również z góry narzucić sobie limit sklepów, które odwiedzicie. My na przełamywanie pierwszych wiosennych modowych “lodów” zrobiliśmy przegląd kolekcji Top Secret i Hexeline.

Zróżnicowanie brandów również działa na naszą korzyść, bo dokompletować musicie prawdopodobnie zarówno swój biznesowy. jak i casualowy look. Sklepowy tour według klucza: “dzisiaj kupuję ciuchy na weekend” szybko wydrenuje wam portfel i zapełni szafę ubraniami w jednym stylu. A przecież do pracy wiosną nie będziecie chodzić w tweedowym żakiecie.
Spróbujcie też dobrać sklepy pod kątem promocji czy programów lojalnościowych, które proponują. Tak, wiemy, że zimowe już się skończyły, a do kolejnej sezonówki zostało jeszcze kilka miesięcy. Podobnie jak wy, też mamy w portfelu cały plik “kart klienta”, które wyjmujemy koniec końców właściwie tylko po to, żeby te przeterminowane wyrzucić do kosza. Specjaliści od marketingu najwyraźniej mają podobnie - przynajmniej ci, którzy współpracują z bankiem Citi Handlowy, bo to właśnie oni wpadli na proste, ale bardzo sprytne rozwiązanie: każda karta płatnicza jest równocześnie kartą rabatową.
Członkiem programu Citi Specials automatycznie staje się więc każdy posiadacz karty Citi - debetowej, czy kredytowej. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji, wypełniania formularzy czy "odhaczania" zgód na przetwarzanie danych. Ze zniżek zaczynamy korzystać już podczas pierwszej płatności w sklepie partnerskim programu. I tak , w Hexeline rabat na zakupy wynosi 10, a w Top Secret - 15 proc. Żeby go otrzymać, trzeba tylko poinformować sprzedawcę, że mamy zamiar ze zniżki skorzystać. Tyle.


Lista partnerów Citi Specials jest dłuższa. Podczas planowania kolejnej tury wiosennego shoppingu warto ją prześledzić. Udanych zakupów!

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Już nie opozycja, a współrządzący! Senacka większość anty-PiS potwierdzona
PILNE 0 0Koszmarny sen PiS w Senacie trwa. Wicemarszałkiem wybrano Michała Kamińskiego
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
Fundacja Citi Handlowy 0 0Organizacje pozarządowe otrzymały wsparcie. Pomoc ma trafić do m.in. migrantów
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0"Koniec opozycji totalnej". Kaczyński niespodziewanie wszedł na sejmową mównicę
0 0101 lat polskiej muzyki w 7 minut. Film uczniów z Dąbrowy Górniczej trzeba zobaczyć!
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem