To ona zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami". Ola Jordan to piękna tancerka podbijająca zagraniczne parkiety

Ola Jordan to nowa  jurorka "Tańca z gwiazdami"
Ola Jordan to nowa jurorka "Tańca z gwiazdami" Fot. Instagram/Ola Jordan
Fani "Tańca z gwiazdami" mogą już zacierać ręce, bo do rozpoczęcia kolejnej serii został dokładnie tydzień. Stacja oficjalnie poinformowała, że jurorką, która zastąpi Beatę Tyszkiewicz, będzie tancerka Ola Jordan. Kim jest ta blondwłosa piękność?

Pod koniec stycznia Polsat podał informację, że Beata Tyszkiewicz postanowiła pożegnać się z funkcją jurorki, którą pełniła od początku trwania programu. Aktorka podjęła taką decyzję ze względów zdrowotnych. Obstawiano, że może zastąpić ją tancerz Steffano Terrazino. Gwiazdor szybko odniósł się do tych rewelacji i je zdementował. Pojawiało się również nazwisko Joanny Krupy oraz Grażyny Szapołowskiej. To już koniec domysłów, bo Polsat oficjalnie podał nową jurorkę, którą została tancerka Ola Jordan.

With my boy @jamesjordan1978 on @loosewomen today

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)Taneczna szkoła w przypadku Oli to był strzał w dziesiątkę. Najpierw zdobyła sukces w postaci pierwszego miejsca na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, następnie wygrała Mistrzostwa Polski. Gdy miała 17 lat, wyjechała na Mistrzostwa Świata do Wielkiej Brytanii. Jordan to finalistka turniejów tanecznych, jak m.in. Międzynarodowe Zawody Blackpool Professional Rising Stars Latin oraz British Championships for Professional.

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Kocha rumbę
Jej konikiem są tańce latynoamerykańskie, zwłaszcza rumba. Jordan uczyła się jej tańczyć pod okiem Ivony Pavlović. Co ciekawe, obie panie spotkają się już niebawem na planie programu jako jurorki. Dla Oli "Taniec z gwiazdami" to nie nowość. W brytyjskiej transzy programu Jordan tańczyła aż 10 lat razem ze swoim mężem - Anglikiem Jamesem Jordanem. Na parkiecie tworzyli jedną z najgorętszych par. Równie zgrani są w życiu. Ola i James tworzą szczęśliwe małżeństwo od 18 lat. Połączył ich taniec, który zresztą cały czas przewija się w ich życiu.

Siedem lat temu byli jurorami w brytyjskim programie „Dancing on Wheels”, gdzie tancerze partnerowali osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich. Od kilku lat prowadzą też wspólnie szkołę tańca. Taniec pojawił się również w książce napisanej przez Olę "Strictly Ola”, w której opisała swoje życie oraz wielką miłość do tańca.


Jurorka z ogromnym doświadczeniem i pasją
W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" Ola co prawda nie zatańczy, natomiast perfekcyjnie oceni taneczne umiejętności gwiazd. Sama zainteresowana nie kryje radości. "To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej" – napisała Ola w mediach społecznościowych i dodała:

"Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program "Taniec z Gwiazdami" będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie" – napisała.

3am Shenanigans #mariedlife

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Fanów, którzy będą ją oglądać co piątek na małym ekranie, nie brakuje. Jej Instagram doczekał się już 190 tys. followersów. Ola chętnie dzieli się ze swoimi fanami fotkami zarówno z parkietu, jak i życia prywatnego. Na jej profilu nie brakuje też gorących zdjęć w bikini oraz topless. Ola Jordan zadebiutuje w polskiej odsłonie "Tańca z gwiazdami" już drugiego marca. Będziecie oglądać?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...