Nie tylko Jacyków i Williams. Tę młodą stylistkę docenił sam "Vogue"!

Ewelina Gralak, razem z wokalistką zespołu XXANAXX, wystąpiła w sesji marki Adidas Originals.
Ewelina Gralak, razem z wokalistką zespołu XXANAXX, wystąpiła w sesji marki Adidas Originals. Fot. Adidas Originals
Styliści i stylistki, którzy do tej pory pozostawali w cieniu modelek, projektantów czy fotografów mody, teraz coraz częściej wychodzą na pierwszy plan i sami stają się influencerami i osobowościami, których stylizacje są zauważane na całym świecie. Tak właśnie było z Eweliną Gralak, która została wyróżniona przez vogue.com jako stylistka, którą warto obserwować na Instagramie. W młodym wieku osiągnęła już wiele, a jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

VogueWorld 100 to nowa koncepcja "Vogue'a", która ma na celu prezentowanie światu nowych, istotnych osobistości branży kreatywnej z całego świata. Cykl, który zadebiutował we wtorek, będzie systematycznie przedstawiał m.in. wartych zauważenia artystów, muzyków, szefów kuchni czy choreografów. W jednej z pierwszych odsłon redakcja vogue.com przedstawiła światu 3 oryginalne stylistki, na które warto zwrócić uwagę na Instagramie. Wśród nich znalazła się Polka – Ewelina Gralak.

Ewelina to osoba, obok której nie można przejść obojętnie. Jej oryginalny styl łączy w sobie elementy m.in. kultury hip hopowej lat 90. i stylu militarnego, który nosi jak nikt inny.

somewhere in mid century with @converse.polska #onestarhotel #ratedonestar

Post udostępniony przez ewelinagralak (@ewelinagralak)

Ubrania, które pozornie kojarzą się z modą męska, w stylizacjach Eweliny są bardzo kobiece i pełne seksapilu. Jej charakterystyczny look podkreśla również krótka fryzura i dopracowany makijaż. Ekstrawagancja Eweliny jest dostrzegana przez największe marki – w zeszłym roku, wraz z wokalistką XXANAXX, stylistka pojawiła się w kampanii Adidas Originals pod hasłem "Orignal Is Never Finished”.
Ewelina Gralak współpracuje przy tworzeniu edytoriali dla projektantów i magazynów - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracowała z takimi markami jak MISBHV i Local Heroes, a jej prace ukazywały się m.in. w Harper's Bazaar Polska, magazynie REVS czy The NYTimes Style Magazine. Sesje zdjęciowe stylizowane przez Gralak wyróżniają się na tle innych - dziewczyna nie boi się eksperymentować i przemycać do mody odrobiny szaleństwa. Nie podąża ślepo za nowymi trendami, ale interpretuje je po swojemu i podchodzi do nich z dystansem. Stylizacje tworzone przez Gralak nie są modne. One są modą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...