Spice Girls jednak wracają na scenę! Niestety ten koncert zobaczą tylko wybrańcy

Spice Girls zagrają wspólny koncert. Niestety tylko podczas ślubu Meghan Markle i księcia Henryka.
Spice Girls zagrają wspólny koncert. Niestety tylko podczas ślubu Meghan Markle i księcia Henryka. Fot. Instagram
W ostatnich tygodniach sporo spekulowało się o powrocie Spice Girls, ale niestety marzenia fanów o wspólnej trasie zostały brutalnie rozwiane. Dziś znowu pojawiła się iskierka nadziei – legendarny girlsband najprawdopodobniej wystąpi na jednej scenie już w maju tego roku. Niestety, ten koncert zobaczą tylko nieliczni.

Podczas nagrania programu "The Real", Mel B. zdradziła prowadzącym, że wszystkie byłe spajsetki otrzymały zaproszenia na książęcy ślub księcia Harry'ego i amerykańskiej gwiazdy Meghan Markle. Oświadczenie wzbudziło wiele emocji w studiu, a sama artystka została zasypana masą pytań. Wśród nich pojawiło się również to najważniejsze – czy Spice Girls wystąpią podczas uroczystości? Mel B. nie odpowiedziała wprost, ale jej zachowanie wyraźnie potwierdziło przypuszczenia prowadzących i gości zgromadzonych w studiu.
Kultowy girlsband po latach wystąpi w pełnym składzie i przypomni gościom swoje największe hity. Na tym niestety koniec dobrych wiadomości. Mimo wspólnych planów zawodowych, Spice Girls na scenę powróci tylko podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Great catch up with my girls! #bffs always the future is looking spicy!

Post udostępniony przez emmaleebunton (@emmaleebunton)

Okazuje się, że występ zespołu podczas wesela pary wcale nie powinien dziwić. W zagranciznych mediach mówi się, że od pewnego czasu Victoria Beckham doradza Meghan Markle w modowych kwestiach, przez co kobiety łączą dość bliskie relacje. Książę Harry natomiast pierwszy raz poznał dziewczyny ze Spice Girls jeszcze jako dziecko, w 1997 roku, przed koncertem w Johannesburgu. Wtedy opisał to spotkanie jako najlepszy dzień w jego życiu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...