Ta aktorka zachwyciła na Oscarach. W 1962 roku ubrana była dokładnie tak samo

Rita  Moreno na gali Oscarów 2018 w sukni sprzed lat.
Rita Moreno na gali Oscarów 2018 w sukni sprzed lat. Fot. Twitter/ Broadway Black
Podczas 90. gali rozdania Oscarów gwiazdy - jak co roku - zaprezentowały swoje spektakularne stylizacje. Wśród nich 86-letnia Rita Moreno, która pojawiła się w niezwykłej sukni. Niezwykłej, bo odbierała w niej Oscara w 1962 roku.

86-letnia Rita Moreno to pochodząca z Portoryko tancerka, piosenkarka i aktorka, nagrodzona Oscarem za rolę drugoplanową w filmie "West Side Story". Można powiedzieć, że na czerwonym dywanie gwiazda ubrana była w historię, bo miała na sobie suknię, w której odbierała Oscara wiele lat temu, bo w 1962 roku.
Rita Moreno mogła sięgnąć po nowoczesną suknię od największych projektantów, jednak nie zrobiła tego. Powróciła do historii i założyła dokładnie tę samą suknię, w której odbierała Oscara za drugoplanową rolę w filmie "West Side Story" w 1962 roku. Trzeba przyznać, że w długiej sukni z oryginalnym kwiatowym printem i gorsetową górą prezentowała się doskonale, dokładnie tak jak przed laty. Stylizację Moreno uzupełniła eleganckimi rękawiczkami, błyszczącym naszyjnikiem oraz oryginalnym turbanem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...